TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Latvijas izlase aprīlī tiksies ar Austriju

Latvijas hokeja izlase, Hokejazinas.com

Latvijas hokeja izlase / FOTO: Guntis Lazdāns

Latvijas hokeja izlase pirms nākamgad gaidāmā pasaules čempionāta Rīgā aizvadīs divas spēles ar Austrijas valstsvienību, liecina “Hokejazinas.com” rīcībā esošā informācija.

Plānots, ka spēles notiks Rīgā 4. un 5. aprīlī.

Informāciju par šīm divām pārbaudes spēlēm šodien Hokejaziņām apstiprināja arī Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Roberts Pļāvējs.

Austrijas un Latvijas hokejisti šogad piedalījās pasaules čempionātā, kas norisinājās Rīgā un Tamperē. Austrijas izlase Tamperes apakšgrupā ieņēma 7. vietu, savukārt Latvijas izlase spēlēja Rīgas apakšgrupā un čempionātu noslēdza ar izcīnītām bronzas godalgām.

Latvijas izlase 2024. gada pasaules čempionātā spēlēs B apakšgrupā Čehijas pilsētā Ostravā un spēkosies ar Polijas, Francijas, Kazahstānas, Vācijas, Zviedrijas, Slovākijas un ASV valstsvienībām.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka Latvijas izlase novembrī aizvadīs divas pārbaudes spēles ar Francijas hokejistiem. Latvijas Hokeja federācija drīzumā spēlētājiem uz Eiropas klubiem nosūtīs izsaukumus, savukārt izlases galvenais treneris ar dažiem no hokejistiem jau ir runājis vai arī plāno sazināties.

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)