SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

TIKAI HOKEJAZINAS.COM

“Kurbads” ĢM: Komandā būs hokejisti, kuri sen nav spēlējuši Latvijā

Denijs Romanovskis, Hokejazinas.com

Denijs Romanovskis (vidū) /FOTO: HK Kurbads

Hokeja kluba “Kurbads” ģenerālmenedžeris Denijs Romanovskis sarunā ar “Hokejazinas.com” pastāstīja par komandas gatavošanos jaunajai sezonai, kā arī atklāja, ka vienībai piesaistīti vairāki labi zināmi un pieredzējuši hokejisti.

Jau ziņojām, ka “Optibet” hokeja līgai (OHL) starpsezonā pievienojušies divi klubi – “Kurbads” un Tallinas “Panter”. Abas komandas aizvadītajā sezonā spēlēja Igaunijas čempionātā un tikās finālsērijā, kurā “Kurbads” izcīnīja zeltu. Pēc divām aizvadītām sezonām Igaunijā “Kurbads” nākamsezon atgriezīsies Latvijas čempionātā, kas kopš pērnās sezonas dēvējams par Baltijas čempionātu.

“Nesen notikušajā čempionāta direktoriātā ar klubiem izrunājām spēļu grafiku, lai saprastu, kurās dienās katram klubam būtu parocīgāk aizvadīt spēles. Esam vienojušies ar aptuveni sešiem laba līmeņa pieredzējušiem hokejistiem par spēlēšanu “Kurbads” rindās, bet plānojam piesaistīt vēl dažus hokejistus. Pārējie spēlētāji komandā būs no JAHL vienības.

Šo pieredzējušo spēlētāju lokā ir jauni hokejisti, kuri nekad nav pārstāvējuši mūsu organizāciju, kā arī spēlētāji no iepriekšējām sezonām “Kurbads” sastāvā. Drīzumā mēs paziņosim mūsu jaunpienācējus, bet varu atklāt, ka komandā vairs nebūs Toma Hartmaņa, savukārt gala lēmums vēl nav pieņemts par Hārdiju Parādnieku. Komandā būs spēlētāji, kuri sen nav spēlējuši Latvijā. Mūsu mērķis ir cīnīties par uzvaru katrā spēlē, kā arī viennozīmīgi par iekļūšanu play-off izcīņā,” norāda Romanovskis.

Ja aizvadītajā sezonā “Kurbads” tika pie Igaunijas zelta, tad gadu iepriekš debijas sezonā kaklā tika kārts sudrabs. Iepriekšējo reizi Latvijas meistarsacīkstēs “Kurbads” spēlēja 2019./2020. gada sezonā, kad sezona Covid-19 pandēmijas dēļ netika izspēlēta līdz galam. Romanovskis uzsver, ka klubs ir gatavs spert soli uz priekšu un pierādīt sevi augstākā līmenī.

“Paldies Igaunijas Hokeja federācijai par divām sekmīgām sezonām, taču mums ir jāiet uz priekšu un jāattīstās. Kluba iekšienē domājām un runājām, vai nākamsezon pievienoties OHL. Latvijas čempionāts ir kļuvis par Baltijas līgu, līdz ar turnīrs solās būt interesants. Pērn Igaunijas čempionātā zaudējām tikai divas spēles, tādēļ bija jāsper solis augšup.

“Kurbads” saglabās komandu arī JAHL turnīrā, taču tajā akcentu liks uz gados jaunajiem hokejistiem. Jaunajai sezonai oficiāli sāksim gatavoties no 1. augusta, bet jau pēc divām nedēļām sāksim prezentēt kluba jaunpienācējus,” Hokejaziņām sacīja kluba ģenerālmenedžeris.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)