TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Krastenbergs pošas jaunam līgumam, bet ne Šveicē

Renārs Krastenbergs, hokejazinas.com

Renārs Krastenbergs | Foto: Guntis Lazdāns, LHF

Latvijas hokejists Renārs Krastenbergs jau pavisam drīz varētu tikt pie jauna kluba, tā hokejists apliecināja Hokejaziņām.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka uzbrucējs 13. septembrī pievienojās Šveices pēc spēka 2. līgas (SL) komandai “La Chaux-De-Fonds”, kurā spēlē vēl divi latvieši – aizsargs Sandis Smons un uzbrucējs Toms Andersons.

Krastenbergam sākotnēji bija līgums uz vienu mēnesi, jo savainojumā iedzīvojās norvēģu uzbrucējs Sondre Oldens. Latvieti uz Lašodefonu pasauca Toms Andersons, kurš kluba vadībai rekomendēja Krastenbergu.

Pēc aizvadīta mēneša kluba rindās “La Chaux-De-Fonds” paziņoja, ka ir atradusi centra uzbrucēju no Kanādas, līdz ar to Krastenbergam vieta komandā vairs nebūs. Tieši Krastenbergs aizpildīja trūkstošā centra pozīciju, bet pārvirzīt spēlēt uz malu uzbrucēju komanda nebija gatava. Klubs arī paziņoja, ka finansiāli nevar atļauties komandā turēt vairāk ārzemniekus nekā ir atļauts pieteikt spēlei. Neskatoties uz 11 mačos sakrātajiem 12 punktiem (6+6), uzbrucējam nācās doties prom no Lašodefonas.

Krastenbergs sarunā ar Hokejaziņām atzina, ka ir sarūgtināts par šādu situāciju, minot, ka hokejs mēdz būt viena no biznesa sastāvdaļām, taču norādīja, ka jau pavisam drīz viņš būs redzams kāda cita kluba rindās. Tā nebūs Šveice, bet Hokejaziņām ir informācija, ka par uzbrucēju viens klubs no “Swiss League” bija izrādījis interesi.

Tikmēr šo rindu autoram ir zināms, ka Lašodefonas klubs pat īsti neizskatīja iespējamību Krastenbergu paturēt komandā ar citiem nosacījumiem. Respektīvi – sarunas par līguma nosacījumiem, kas ietvertu, piemēram, algas samazināšanu, nenotika.

Patlaban Krastenbergs novembra pauzē aizvada treniņus ar Latvijas izlasi, kā arī vakar devās laukumā pirmajā no divām pārbaudes spēlēm ar Francijas valstsvienību.

 

 

 

 

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)