TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Kalvītis par OS kvalifikāciju: Plānojam piesaistīt visus NHL spēlējošos

Zemgus Girgensons, Hokejazinas.com

Vai Zemgu Girgensonu redzēsim augustā Rīgā? | Foto: LHF

Augustā paredzētajā olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā Rīgā Latvijas izlases sastāvā varētu tikt iekļauti vairāki Nacionālās hokeja līgas (NHL) hokejisti, tā sarunā ar Hokejaziņām sacīja Latvijas hokeja izlases ģenerālmenedžeris Rūdolfs Kalvītis.

Latvijas hokejisti olimpiskajā kvalifikācijā no 29. augusta līdz 1. septembrim Rīgā tiksies ar Francijas, Slovēnijas un Ukrainas izlasi. Grupas uzvarētājs iegūs ceļazīmi uz 2026. gada olimpiskajām spēlēm, kas norisināsies Itālijas pilsētās Milānā un Kortīnā d’Ampeco.

Latvijas izlase gatavošanos turnīram sāks augusta vidū, bet 25. un 26. augustā Rīgā tiks aizvadītas pārbaudes spēles. Izlases ģenerālmenedžeris apliecina, ka vēlmi pārstāvēt valstsvienību izteikuši vairāki NHL spēlējošie hokejisti.

“Ar mūsu NHL spēlētājiem viss ir kārtībā, taču vairākiem nav līgumu uz nākamo sezonu, līdz ar to mēs vēl nezinām uz kuriem klubiem sūtīt izsaukumus. Esmu runājis ar visiem latviešu hokejistiem, kuri spēlē NHL, un visi gaida šo turnīru. Mēs plānojam visus piesaistīt.

Spēļu grafiks ir apstiprināts, un viss norit pēc plāna. Ar nepacietību gaidām šo turnīru un gatavosimies ļoti nopietni. Patīkami, ka NHL vadība ir vienojusies ar Starptautisko Hokeja federāciju (IIHF) par savu spēlētāju dalību 2026. gada olimpiskajās spēlēs,” piebilda izlases ģenerālmenedžeris.

Latvijas hokejisti turnīru sāks 29. augustā ar maču pret Slovēniju, 30. augustā pretī stāsies Ukrainas izlase, bet 1. septembrī noslēdzošajā spēlē Latvijas valstsvienība tiksies ar Franciju.

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)