TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Hudačeks: Bija sajūta, ka spēlējam Bratislavā

Libors Hudačeks, Hokejazinas.com

Libors Hudačeks/ FOTO: Hockeyslovakia.sk

Slovākijas hokeja izlases uzbrucējs Libors Hudačeks pēc uzvaras pār Latvijas valstsvienību pasaules čempionātā sarunā ar “Hokejazinas.com” sacīja, ka bija patīkami spēlēt Arēnā Rīga pie pilnām tribīnēm.

Kā jau ziņojām, pasaules čempionāta otrajā dienā Latvijas izlase ar rezultātu 1:2 atzina Slovākijas izlases pārākumu. Artūrs Šilovs atvairīja 27 no 29 Slovākijas izlases metieniem, bet Staņislavs Skorvaneks tika galā ar 27 no 28 Latvijas valstsvienības raidījumiem. Abi vārtsargi arī tika atzīti par savu komandu labākajiem spēlētājiem.

“Pirmais periods mums izdevās, taču mēs nespējām gūt daudz vārtu, taču spēles laikā atradām veidu, kā uzvarēt. Esam laimīgi par uzvaru, un tagad varam doties uz viesnīcu atpūsties. Pirmajā trešdaļā mēs bijām labāki, otrajā dominēja latvieši, bet mača noslēdzošajā trešdaļā abas izlases demonstrēja līdzīgu spēli. Latvijas izlasē spēlē daudzi pieredzējuši spēlētāji, kuri vienmēr atrodu veidu, kā spēlēt pret mums. Lieliski nospēlēja Latvijas izlases vārtsargs.

Mēs mača sākumā ātri guvām vārtus, un tāds bija mūsu plāns, taču mums vajadzēja iemest vēl. Rīt mums ir brīvdiena, bet pēc tam gatavosimies spēlei ar Kanādu.”

Hudačeks atzīmēja arī atmosfēru, kāda valdīja arēnā, sakot, ka liels atbalsts bija arī no slovāku līdzjutējiem.

“Mēs par to arī runājam savā starpā, ka mača laikā bija sajūta, it kā mēs spēlētu Bratislavā. Patīkami, ka spēlē, kurā piedalījās mājinieku izlase, mūs atbalstīja tik daudz fanu,” izteicās šīs sezonas Čehijas čempions.