TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Gudļevskis par Lūsiņu un savu sniegumu sezonas pirmajā pusē

Kristers Gudļevskis, hokejazinas.com

Kristers Gudļevskis | Foto: Instagram

Latvijas izlases un Vācijas hokeja līgas (DEL) kluba Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” vārtsargs Kristers Gudļevskis sarunā ar Hokejaziņām pastāstīja par savu un komandas sekmīgo sniegumu šosezon.

31 gadu vecais Gudļevskis pēc divām aizvadītām sezonām Zviedrijā šosezon atkal pārstāv Brēmerhāfenes komandu, kurā spēlēja arī 2019./2020. gada sezonā. Gudļevskis piedalījies 25 spēlēs, atvairot 92 % pretinieku metienu un vidēji ielaižot 1,89 vārtus. Šajā rādītājā Gudļevskis ieņem otro vietu starp līgas vārtsargiem, lai gan varētu arī teikt, ka pirmo, jo viņa komandas biedrs Iļja Andrjukhovs (1,79 vārti mačā) aizvadījis tikai trīs spēles.

“Pagaidām viss ir kārtībā un nav, par ko sūdzēties. Jūtos labi, un arī komanda rāda labu sniegumu. Esmu palicis ne tikai vecāks, bet arī nobriedušāks, un tas ļauj spēlēt stabilāk. Arī komanda spēlē stabili, un tas ļoti palīdz.

Komandas kodols palicis nemainīgs, un ir spēlētāji, kuri šeit bija arī pirms trīs gadiem, kad es pārstāvēju klubu. Arī šis apstāklis palīdz un mūs vieno. Katrs hokejists zina savu lomu un dara savu darbu, un komanda šādi tiek būvēta. Liela nozīme ir arī savainojumiem – ja to nav, tad viss ir kārtībā,” saka Gudļevskis.

Gudis par komandas izteiktu pamatvārtsargu kļuva, kad traumu septembra izskaņā guva Vācijas izlases kandidāts Maksimilians Francrebs. Augstāk minēto statistiku papildina arī Gudļevska divas sausās spēles. Savs nopelns gan jau arī ir vārtsargu trenerim Edgaram Lūsiņam, kurš ir Kristera “aģents” komandas iekšienes sarunās ar galveno treneri.

“Kad Francrebs guva savainojumu, nebija citu variantu kā iet un spēlēt. Sapratu, ka man būs jāspēlē daudz. Ja viņš būtu ierindā, tad spiedienu mēs justu abi, taču tagad tas ir uz maniem pleciem. Jāteic, ka šī atbildības nasta palīdz koncentrēties. Es paredzu, ka Francrebs jau drīzumā varētu atgriezties.

Pārsvarā visi jautājumi par manu spēles laiku tiek apspriesti ar Lūsiņu, jo viņš ir vārtsargu treneris, bet gala lēmumu, protams, pieņem galvenais treneris, jo viņš nes atbildību par komandas rezultātiem,” uzsvēra Gudļevskis.

Tabulā Brēmerhāfenes klubs patlaban ar 56 punktiem 28 spēlēs ieņem pirmo vietu. No 19 izcīnītām uzvarām Gudļevska rēķinā ir 17.

 

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)