TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Gudļevskis atklāj nākamās sezonas nodomus

Kristers Gudļevskis, hokejazinas.com

Kristers Gudļevskis | Foto: IIHF

Latvijas izlases un Vācijas hokeja līgas (DEL) kluba Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” vārtsargs Kristers Gudļevskis sarunā ar Hokejaziņām dalījās pārdomās par iespējamo darba vietu nākamajā sezonā.

31 gadu vecais Gudļevskis pēc divām aizvadītām sezonām Zviedrijā šosezon atkal pārstāv Brēmerhāfenes komandu, kurā spēlēja arī 2019./2020. gada sezonā. Brēmerhāfenes klubs ar 69 punktiem tabulā ieņem otro vietu, bet Gudļevskis ir viens no līgas labākajiem vārtsargiem.

Gudļevskis šosezon 30 spēlēs izcīnījis 22 uzvaras, atvairījis 91,8 % pretinieku metienu, kā arī vidēji mačā savos vārtos ielaidis 1,91 ripu. Gudļevska rēķinā arī divas sausās spēles.

“Čempionāta tabula ir ļoti blīva. Ja kādu spēli uzvaram, tad pakāpjamies uz augšu, bet galvenais mērķis ir regulāro sezonu noslēgt pirmajā četriniekā, kas mums izslēgšanas spēlēs dotu laukuma priekšrocības. Jāatzīst, ka šosezon grūti saprast, pret kuru pretinieku labāk spēlēt pirmajā kārtā. Manheimai ir ļoti spēcīgs sastāvs, bet tabulā tā atrodas zemu. Ja šis klubs mums nāktu pretī… Līga ir neprognozējama, un katrs klubs var uzvarēt jebkuru pretinieku.

No sezonas pirmās puses man vislabāk atmiņā palika spēle Ķelnē pret “Haie” komandu, kur izcīnījām uzvaru. Tur ir ļoti liela arēna, spēlēt nav viegli, un sajūtas tajā mačā bija lieliskas. Šādās arēnās pārsvarā esmu spēlējis Amerikā. Savukārt vistuvāk no pretiniekiem mums atrodas Izerlonas un Volfsburgas klubi. Ar Volfsburgu mums ir derbijs,” norāda Gudļevskis.

Gudļevskim līgums ar Brēmerhāfenu ir līdz šīs sezonas beigām, taču vārtsargs atklāj, ka jau tagad klubs izrādot interesi par viņa iespējamo palikšanu komandā arī nākamsezon.

“Interese no kluba par mani ir, bet tagad ir pāragri pieņemt kādu lēmumu. Taču domāju, ka palikšu Brēmerhāfenē arī nākamsezon,” Hokejaziņām atklāja vārtsargs.

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)