TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Freibergs par PČ: Šādu “ģērbtuvi” atkārtot būs ļoti grūti

Ralfs Freibergs, hokejazinas.com

Ralfs Freibergs | Foto: IIHF

Latviešu hokejists Ralfs Freibergs sarunā ar Hokejaziņām pastāstīja par savu bijušo klubu, kas pagarināja līgumu ar latviešu aizsargu Kristapu Zīli, kā arī ieskicēja savas domas par gaidāmo pasaules čempionatu, kas maijā norisināsies Prāgā un Ostravā.

Aizvadītajā sezonā Freibergs spēlēja Litvīnovas “Verva” klubā kopā ar diviem citiem latviešu aizsargiem Jāni Jaku un Kristapu Zīli. Zīle nesen pagarināja līgumu ar klubu vēl uz vienu sezonu.

“Zīle spēlē vairākumā un mazākumā, viņam ir liels spēles laiks, un viņš komandā ir novērtēts. Citi hokejisti varbūt baidās doties uz Litvinovu spēlēt, jo uzskata, ka dzīves līmenis ir zemāks, bet kopumā visur hokejs ir vienāds. Tur par spēlētājiem rūpējas, līdz ar to man ir pilnībā saprotams Kristapa lēmums palikt vēl vienu gadu šajā komandā.

No Hradeckrāloves “Mountfield” nekādi konkrēti piedāvājumi nav bijuši par nākamo sezonu. Sezonas gaita neliecina, ka klubi pēc manis stāvētu rindā. Punkti nenāk, taču iespējas man ir. Čehijā esmu iedzīvojies, zinu valodu, un gribētos šeit palikt. Līgums man ir pēc sistēmas 1+1 ar kluba opciju izdarīt izvēli,” saka aizsargs.

Par šī gada pasaules čempionātu Freibergs norāda, ka viņam izlasē sevi ir jāpierāda katru gadu, un sasniegt atkal augstus panākumus būs ļoti grūti.

“Vēlreiz izcīnīt bronzas medaļas kā pērn ir divreiz grūtāk un uzskatu, ka šādu “ģērbtuvi” atkārtot būs ļoti grūti. Galvenais, lai ģērbtuvē nav tāds mikroklimats, kāds bija Covid-19 sezonā Rīgas rīkotajā pasaules čempionātā vai pēdējās olimpiskajās spēlēs. Man sevi izlasē ir jāpierāda katru gadu,” norāda aizsargs, kurš ir piedalījies septiņos pasaules čempionātos.

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)