TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Dukurs gaida iespēju Langnavā; Belinconas kluba liktenis neskaidrs

Darels Dukurs, Hokejazinas.com

Darels Dukurs #68 | FOTO: Mārtiņš Lācis

Latviešu hokejists Darels Dukurs sarunā ar Hokejaziņām pastāstīja par šīs sezonas turpinājumu Šveices hokeja līgas (NL) komandā Langnavas “Tigers”, kā arī precizēja informāciju par Belinconas “Rockets” klubu, kas nule kā noslēdza savu sezonu.

20 gadus vecais uzbrucējs sesto sezonu spēlē Šveicē, pārstāvot Langnavas junioru komandu, taču dažas spēles Dukurs ir aizvadījis arī pieaugošo hokejā. Šosezon hokejists bija nosūtīts uz Šveices pēc spēka otrās līgas (SL) klubu Belinconas “Rockets”.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka regulārās sezonas pēdējā kārtā Dukurs “Rockets” rindās guva savus pirmos vārtus sezonā. Lai arī portāls rakstīja, ka “Rockets” atstāj 2. līgu, Dukurs precizēja informāciju, sakot, ka šosezon no 2. līgas neviens klubs nekrīt ārā uz 3. līgu.

“Sezona mums bija grūta, un piedzīvojām daudz zaudējumus, bet tā arī bija laba mācība nākotnei. Savukārt sezonas noslēdzošā daļa mums bija diezgan laba. Es spēlēju daudz, sezonas izskaņā pat vēl vairāk, jo mums bija tikai trīs maiņas. Uzkrāju pieredzi. Regulārās sezonas pēdējā kārta bija interesanta, jo vairākiem klubiem izslēgšanas spēļu liktenis izšķīrās tieši šajās spēlēs.

Šosezon neviena komanda nekrīt ārā no 2. līgas. Ja nemaldos, nākamsezon gan vājākā komanda atstās 2. līgu. No 3. līgas Kūras klubs vēlas tikt uz augšu, un viņiem atliek pārvarēt tikai play-off pirmo kārtu, lai nodrošinātu dalību 2. līgā. Šim klubam ir ambīcijas. Klubi paši var izlemt, vai mērķēt līgu augstāk vai nē. Protams, ka svarīga loma ir arī infrastruktūrai. Ja uz 2. līgu vēlētos tikt vairākas komandas, tad gan, visticamāk, priekšroka būtu tai, kura sezonu noslēdz augstāk,” teic Dukurs.

Uzbrucējam vēl uz nākamo sezonu ir līgums ar Langnavas klubu. Par spēlēšanu Belinconā viņš neko plašāk nevar pateikt, jo nav zināms šī kluba liktenis.

“Šo sezonu pabeigšu Langnavā. Tagad trenējos ar lielo komandu, jo vairāki hokejisti ir guvuši traumas. Spēlēšu U-20 komandā, bet ceru, ka izdosies tik pie kāda mača arī NL čempionātā. Protams, ka nākamsezon mērķis ir iekļūt lielajā komandā,” Hokejaziņām piebilda Dukurs.

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)