TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Daugaviņš par Slovākiju un iespēju atkal spēlēt PČ

Kaspars Daugaviņš, Hokejazinas.com

FOTO: Mārtiņš Lācis

Latvijas izlases un Slovākijas Ekstralīgas kluba Mihalovčes “Dukla” uzbrucējs Kaspars Daugaviņš sarunā ar Hokejaziņām sacīja, ka neizslēdz iespēju piedalīties gaidāmajā pasaules čempionātā, kas maijā norisināsies Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā.

Daugaviņš šo sezonu aizvada Slovākijas augstākajā līgā, un 30 spēlēs uzbrucējs ir sakrājis 31 punktu (8+23). Kaspars šobrīd ir komandas rezultatīvākais hokejists, bet tuvākajam sekotājam Čeisam Pīrsonam par diviem punktiem mazāk. Daugaviņš apstriprina iepriekš pausto informāciju, ka šī ir grūtākā līga, kurā hokejists līdz šim ir spēlējis.

“Individuālā meistarība hokejistiem nav tik augsta, kā, piemēram, Vācijas čempionātā. Arī šeit spēlē kvalitatīvi hokejisti, taču kopējais spēlētāju līmenis ir nedaudz zemāks. Kopumā ar sezonu esmu apmierināts. Sezonas sākums mums nebija veiksmīgs, bet tad sekoja 12 spēļu uzvaru sērija. Gada nogalē divreiz pēc kārtas zaudējām tabulas pirmajai vietai “Spisska Nova Ves”, lai gan varējām “aizķert spēli”.

Priekšā mums ir spēle ar HC “19 Humenne”, taču es un arī citi komandas biedri ir apslimuši. Pēdējā treniņā laukumā bija deviņi cilvēki, un nav zināms, vai mēs vispār ieradīsimies uz šo maču. Kopumā hokejs Ekstralīgā ir neprognozējams. Ja tu man jautā par Bratislavas “Slovan” neveiksmēm, tad viņu sastāva problēmas vēl vairāk ietekmēja tas, ka gada nogalē mūžībā devās kluba īpašnieks [Rūdolfs Hrubijs], “teic hokejsts.

Daugaviņam ar “Dukla” ir līgums uz divām sezonām. Vai uzbrucējs nenožēlo, ka parakstīja līgumu uz diviem gadiem, jo labas sezonas gadījumā varētu mainīt komandu? Kaspars atbild, ka nē. Ja būs kāda interese no citiem klubiem, tad pārrunu rezultātā pastāv iespēja mainīt komandu, tomēr galvenais arguments par labu “Dukla” bija garantētais līgums, jo labu piedāvājumu pirms sezonas neesot bijis daudz. Viņš atklāj, ka interese pēkšņi bijusi arī no pērnās sezonas kluba Izerlonas “Roosters”, kas izvēlējies atjaunināt sastāvu un Kasparam vietu komandā pēc sezonas sākotnēji neredzēja. No DEL citiem klubiem piedāvājumu nebija, lai arī Kaspara statistika viennozīmīgi liecināja, ka viņš bez problēmām spētu iekļauties Vācijas jebkurā komandā. Viņaprāt, Vācijā kanādiešu treneri un menedžeri nepārtraukti vēlas komandās redzēt ziemeļamerikāņus, viņiem atvēlot galvenās lomas, bet eiropiešiem tur tiek atvēlēta otrā loma.

Viena no aktuālakajām tēmām Daugaviņa sakarā ir viņa iespējamā dalība šī gada pasaules čempionātā Čehijā. Kaspars atklāj, ja veselība ļaus un sezonas turpinājums būs veiksmīgs, viņš pieļauj būt izlases nometnē un gatavoties turnīram. Bronzas izcīnīšana tikai veicinājusi vēlmi atgriezties izlases ģērbtuvē. Ja hokejists piedalīsies pasaules čempionātā, tas būs 12. viņa karjerā.

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)