TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Cibuļskis izlasei nesaka “nē”

Oskars Cibuļskis, hokejazinas.com

Oskars Cibuļskis | Foto: Herning Blue Fox

Latvijas izlases un Dānijas augstākās hokeja līgas (Metal Ligaen) kluba Herningas “Blue Fox” aizsargs Oskars Cibuļskis sarunā ar Hokejaziņām sacīja, ka patlaban viņš nezina, vai decembrī tiks izsaukts uz izlasi, lai piedalītos turnīrā Bratislavā, taču hokejists uzsvēra, ka valstvienībā joprojām vēlas turpināt spēlēt.

35 gadus vecais aizsargs šo sezonu aizvada Dānijā, kur iepriekš nebija spēlējis. 17 spēlēs Cibuļskis sakrājis piecus punktus (1+4).

“Dzīvošana Dānija ir dārga, bet, ja runājam par hokeju, Čehijā ir augstāks līmenis nekā šeit. Tur ir vairāk komandu, un tās ir spēkos līdzvērtīgākas, bet Dānijā četri klubi ir krietni spēcīgāki par pārējām vienībām. Taču arī tabulas lejasgala komandas var uzvarēt konkurentus, tikai tām ir nedaudz vājāki sastāvi, kuros nav tik pieredzējušu spēlētāju kā citos klubos. Komandas vadība no mums gaida daudz, un var just spiedienu no augšas.

Hokejs šeit ir citādāks, jo uzsvars tiek likts uz slidošanu, savukārt Čehijā spēle bija mierīgāka un tehniskāka. Esmu pielāgojies,” atzīst aizsargs.

Savukārt komentējot savu nākotni Latvijas izlases kontekstā, Cibuļskis saka, ka karjeru valstsvienībā vēl negrasās noslēgt.

“Es nevēlos teikt, ka viss, pietiek spēlēt. Ja mani aicinās uz izlasi, es viennozīmīgi braukšu spēlēt. Protams, jāskatās, vai treneri man redzēs vietu sastāvā, taču es noteikti neatteikšu. Ja esmu bijis vesels, vienmēr devos palīdzēt izlasei un arī turpmāk braukšu. Šādu pieredzi ar Latvijas izlasi nekur citur dzīvē es vairs nevarēšu iegūt. Man ir jābūt pateicīgam par šādu iespēju. Pagaidām ar treneri nav bijusi saruna par decembra turnīru. Protams, ka Haris [Vītoliņš – M.L.] zina, ko no manis var gaidīt laukumā, bet varbūt viņam ir plānā iespēlēt sastāvu pirms nākamā čempionāta.”

Cibuļskis arī atklāj, ka lielu uzmanību no vietējiem dāņiem izjutis pēc pavasarī izcīnītās bronzas medaļas pasaules čempionātā.

“Kad ieradāmies šeit, mūs visi apsveica. Daudzi redzēja spēles televīzijā, kā arī izlases sagaidīšanu pie Brīvības pieminekļa. Šeit ir arī daudz latviešu, kuri jautā, vai man ir paņemta līdzi bronzas medaļa uz arēnu. Protams, ka medaļas izcīnīšana ir liels sasniegums. Katra valsts, kas piedalās čempionātā tagad redz, ja mēs to spējām, tad arī viņi var cīnīties par augstām vietām,” Hokejaziņām piebilda aizsargs.

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)