TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Čempions Polcs gaida līgumu, neizslēdz iespēju palikt Slovēnijā

Rūdolfs Polcs, Hokejazinas.com

Rūdolfs Polcs | FOTO: Acroni Jesenice

Latviešu hokejists Rūdolfs Polcs, kurš šosezon pārstāvēja Alpu hokeja līgā spēlējošo komandu “Acroni Jesenice”, sarunā ar “Hokejazinas.com” sacīja, ka patlaban vēl nav parakstījis līgumu uz nākamo sezonu, taču neizslēdz iespēju karjeru turpināt šajā pašā Slovēnijas vienībā.

Polcs ar Jesenices klubs šosezon triumfēja Alpu līgā, finālsērijā ar 4-2 pārspējot “SG Cortina” komandu. Regulārajā sezonā uzbrucējs 36 spēlēs guva 19 vārtus un atdeva 17 rezultatīvas piespēles, savukārt 14 izslēgšanas spēlēs hokejista rēķinā 4+7.

“Finālsērija bija smaga, īpaši spēles izbraukumā, jo savās mājās “SG Cortina” spēlēja ļoti aktīvu hokeju. Mēs gājām pēc kausu jau kopš sezonas sākuma, jo tāds bija mērķis, un, ja nebūtu iekļuvuši vismaz finālā, sezona tiktu uzskatīta par neizdevušos. Mēs bijām favorīti, bet tik un tā fināls bija smags. Pēc izcīnītā titula komandai bija pasākums Jesenicē, kur kopā ar faniem norisinājās arī parāde.

Treneris ar sezonas sniegumu bija apmierināts, jo kauss ir izcīnīts. Arī par manu sniegumu treneris izteicās pozitīvi. Es gan vēlējos individuāli vēl rezultatīvāku sezonu, jo, ja atskatos uz sezonu kopumā, man bija ļoti daudz momentu, kurus nerealizēju. Protams, ar komandas sniegumu esmu apmierināts,” sacīja Polcs.

Klubs ar uzbrucēju līgumu nav pagarinājis, jo vispirms vadība vēlas tikt skaidrībā ar treneru sastāvu. Polcs labprāt turpinātu spēlēt čempionu rindās, taču neizslēdz arī iespēju mainīt komandu.

“Patlaban par savu nākotni neko nemāku pateikt, bet varbut būs iespēja palikt Jesenicē. Kluba vadība teica, ka vispirms jāsaprot, vai komandā paliks esošie treneri, un tikai pēc tam sāks komplektēt sastāvu nākamajai sezonai. Man solīja mēneša laikā dot ziņu. Protams, ka izskatīšu arī citus piedāvājumus, taču ir liela iespēja, ka Jesenices klubs piedāvās pagarināt līgumu.

Klubs katru gadu vēlas spēlēt Austrijas atklātajā hokeja čempionātā (IceHL), un arī pirms aizvadītās sezonas pieteicās dalībai šajā līgā, taču ar sponsoriem netika atrasts kopsaucējs, līdz ar to nācās palikt ārpus dalībnieku pulka. Esmu dzirdējis, ka IceHL ir ieinteresēta, lai Jesenices komanda būtu šajā līgā, jo tas līgai dotu vēl vienu konkurētspējīgu klubu,” piebilda Polcs.

Jāpiebilst, ka Alpu līga apstiprinājusi nākamās sezonas dalībnieču sastāvu, un starp klubiem ir arī “Acroni Jesenice”.

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)