Buncis atstās no Allsvenskan līgas izkritušo “Vasterviks IK” klubu

Latviešu hokejsts Filips Buncis nākamsezon nepaliks Zviedrijas komandā “Vasterviks IK”, šāda informācija ir Hokejaziņu rīcībā.

Bunča pārstāvētā komanda nesen pārspēlēs par vietas saglabāšanu Zviedrijas pēc spēka 2. līgā (Allsvenskan) sērijā ar 2-4 piekāpās latviešu uzbrucēja Georga Golovkova pārstāvētajai vienībai “Ostersunds IK”, izkrītot no 2. līgas.

Iepriekš janvārī sarunā ar Hokejaziņām Buncis sniedza savu viedokli par Allsvenskan čempionātu.

“Nomināli šī ir Zviedrijas otrā līga, taču hokejs ir zviedru bagātība. Allsvenskan līga ir spēcīgāka par citu valstu dažām vadošajām līgām. Šis čempionāts spēlētāju vidū ir atzīts un novērtēts. Ja tu šeit rādi labu sniegumu, tā ir tava meistarības latiņa,” piebilda uzbrucējs.

Uzbrucēja jaunais ligums paredzēja, ka viņš paliks klubā, ja vienība saglabās vietu 2. līgā, taču tagad zināms, ka spēlētājs atstās Vastervīkas komandu. Klubam pēdējā laikā pasliktinājās finansiālā situācija, līdz ar to nav zināma komandas nākotne. Visticamāk, klubam nākamsezon vajadzētu spēlēt 3. līgā, taču nav izslēgts, ka šīs līgas uzvarētāji atsakās pārcelties uz 2. līgu, līdz ar to paverot iespēju Vastervīkas klubam saglabāt vietu Allsvenkan čempionātā.

Uzbrucējs regulārā čempionāta 52 spēlēs izcēlās ar deviņiem precīziem metieniem un astoņām rezultatīvām piespēlēm, bet sešos play-out mačos sakrāja trīs punktus (1+2).

 

Autors: Mārtiņš Lācis

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)