TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Bukarts: Esmu priecīgs būt Bīlē, bet mana misija nav beigusies

Rihards Bukarts, Hokejazinas.com

Rihards Bukarts | FOTO: Mārtiņš Lācis

No Bīles, Šveicē, Hokejazinas.com.

“Katru dienu ar savu sniegumu treniņos un spēlēs jāpierāda, ka esi cienīgs būt starp labākajiem šajā līgā,” tā pēc Šveices derbija starp Bīles un Bernes komandām NL čempionātā Hokejaziņām saka latviešu uzbrucējs Rihards Bukarts.

Bukarts oktobra otrajā pusē parakstīja līgumu ar Šveices augstākās līgas aizvadītās sezonas vicečempioni EHC “Biel-Bienne”. Jūrmalnieks kopš sezonas sākuma bija bez kluba, taču jau iepriekš bija teicis, ka vēlas nokļūt konkrētās līgās, nevis ķert pirmo līguma piedāvājumu, kas tiks nolikts uz galda.

Bīle sezonas sākumā nokļuvusi neapskaužāmā situācijā, jo savainoto spēlētāju sarakstā iekļauti astoņi hokejisti, no kuriem vismaz puse ir uzbrucēji. Klubs latvieti ņēma, lai viņš palīdzētu uzbrukumā un būtu rezultatīvs. Līgums pagaidām noslēgts līdz janvāra beigām, un sezonas pirmā puse hokejistam ir pateicīga, lai sevi apliecinātu šajā līmenī. Tiklīdz sastāvā sāks atgriezties komandas biedri, Bukarta līgums tiks izvilkts no atvilknes un kluba vadībai būs jālemj, ko darīt tālāk ar uzbrucēju. Spēlei drīkst pieteikt sešus leģionārus, bet Bīlē ir astoņi ārzemnieki. Bukartam par labu var nākt arī fakts, ka līgums ar komandu uz nākamo sezonu ir vien dažiem spēlētajiem, līdz ar to uzbrucējam ir iespēja nopelnīt vietu Bīles sastāvā arī nākamsezon. Patlaban aizvadītā pasaules čempionāta Latvijas izlases Topscorers sešos mačos sakrājis 1+1.

Rihards Bukarts, Hokejazinas.com
Rihards Bukarts | FOTO: Mārtiņš Lācis

“Esmu ar visu šeit apmierināts, bet pēdējā laikā bijušas dažas veselības problēmas, kurām gāju cauri. Pirmās spēles Bīles rindās aizvadīju uz špricēm, piemēram, Davosā injekciju veica pretinieku komandas ārsts, taču tā netika veikta pietiekoši profesionāli, kā rezultātā nedaudz apslimu. Sāpēja kakls, savukārt elpojot – ribas, taču lēnām jau paliek labāk.

Patīkami uzvarēt svarīgā spēlē, kas Šveices čempionātā skaitās derbijs. Es nebiju spēlējis piecus mēnešus, bet tagad jāturpina iet uz priekšu,” teic Bukarts.

Rihards Bukarts, Hokejazinas.com
Rihards Bukarts | FOTO: Mārtiņš Lācis

Lai arī publiskajā telpā izskanēja runas, ka latvieti uz Bīli uzaicināja tieši komandas galvenais treneris soms Petri Matikainens, pie kura pērn uzbrucējs spēlēja Klāgenfurtes klubā, Bukarts šo informāciju neapstiprina.

“Bija sarunas vasarā, bet par līgumu nevienojāmies. Vēlāk parādījās varianti no Šveices trīs citiem klubiem, taču lielas skaidrības nebija. Esmu priecīgs šeit būt, taču tas nenozīmē, ka mana misija ir beigusies. Komandā ir astoņi leģionāri un katrs cīnās par vietu sastāvā. Katru dienu ar savu sniegumu treniņos un spēlēs jāpierāda, ka esi cienīgs būt starp labākajiem šajā līgā,” Hokejaziņām uzsver Bukarts.

 

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)