TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Bukarts atklāj, kuru valstu klubi vēl piedāvāja līgumu

Rihards Bukarts, Hokejazinas.com

Rihards Bukarts | FOTO: Mārtiņš Lācis

No Bīles, Šveicē.

Latvijas hokejists Rihards Bukarts sarunā ar Hokejaziņām Šveices pilsētā Bīlē sacīja, ka šobrīd viņš laukumā rāda aptuveni 60 % no savām patiesajām darba spējām.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka Bukarts oktobra otrajā pusē pievienojās Šveices augstākā līgas (NL) komandai EHC “Biel-Bienne”. Iepriekš hokejists atklāja, ka viņam bija vairāki piedāvājumi no Šveices klubiem, taču hokejistam bija arī piedāvājumi no Somijas un Čehijas čempionāta vienībām.

“Sazinājos ar Bīles kluba galveno treneri Petri Matikainenu, jo viņš mani pazīst. Man bija iespēja doties arī uz Somiju vai Čehiju, taču Matikainens sacīja, ka Šveice man būs piemērotāka līga, un viņš saredz mani, spēlējot tieši Šveicē. Tālāk mans aģents sazinājās ar kluba ģenerālmenedžeri, kurš pēc dažām sarunām ar treneri apstiprināja manu pievienošanos Bīles klubam.

Nebiju spēlējis vairākus mēnešus, un tas atstāja iespaidu uz mani. Varu trenēties ar “Prizma” vai “Sāga” komandu, iet uz trenažieru zāli, taču spēlējot ir pavisam cita slodze. Šobrīd rādu 60 % no savām darba spējām laukumā, un pēc šādas ilgstošas pauzes tas ir normāli.

Līgā tiek spēlēts ātrs hokejs, šeit ir jākustina kājas un nav daudz laika domāt, jo spēlētāji uzreiz agresīvi slido virsū. Izlašu pauzē ieguldīšu darbu sevī un sagatavošos nākamajam posmam klubā, kas man ir ļoti svarīgs, ņemot vērā, ka līgums man pagaidām ir līdz janvāra beigām,” norāda Bukarts.

Rihards Bukarts, Hokejazinas.com
Rihards Bukarts | FOTO: Mārtiņš Lācis

Hokejists par sezonas otro pusi patlaban nedomā, koncentrējot spēkus sava snieguma uzlabošanai, taču uzskata, ka rezultatīva spēle viņu atalgos ar līguma pagarināšanu vismaz līdz sezonas beigām.

“Patlaban nedomāju, kas notiks janvārī. Mans primārais uzdevums ir iejusties komandā, uzlabot savu sniegumu, kā arī uzņemt fizisko formu. Ja būšu labā formā un labi spēlēšu, tad viss būs kārtībā. Viss ir atkarīgs tikai no manis paša, un tas nav mans uzdevums domāt, kurš man dos vai nedos līgumu. Mans uzdevums ir pierādīt sevi katrā spēlē.

Tas, kurš labāk spēlē, tas dodas laukumā. Tā ir cīņa par vietu sastāvā, kas dod papildu motivāciju augt kā spēlētājam un pierādīt sevi. Zinu, ka varu spēlēt šeit, jo to parāda mans sniegums,” piebilda uzbrucējs.

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)