TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Brahmanis par 1/2 finālu: Jelgavā nevar atsūtīt SMS, ka netiksi uz spēli

Edijs Brahmanis, Hokejazinas.com

Edijs Brahmanis | FOTO: Agris Bricis

“Optibet” hokeja līgas (OHL) komandas HK “Prizma” kapteinis Edijs Brahmanis sarunā ar Hokejaziņām dalījās pārdomās par aizvadīto 1/4 fināla sēriju ar Tallinas “Panter”, kā arī pauda viedokli par pusfināla pretinieku “Zemgale/LBTU”.

Ceturtdaļfinālā “Prizma” sērijā bija pārāka ar 3-1, trešo panākumu gūstot savā laukumā.

“Uz Tallinu mēs vēlējāmies braukt pēc iespējas mazāk, jo šajā līmenī izbrakumos mēs dodamies spēles dienā, un tas nav viegli. Taču mēs pierādījām, ka varam aizvadīt spēli un uzvarēt arī tad, ja esam tikko izkāpuši no autobusa. Arī Tallinas klubs to pašu apliecināja.

Šī bija raksturu cīņa. Mums izdevās sērijā būt vadībā un mājās pielikt punktu. Visu sezonu mēs spēlējām kā pa viļņiem. Piemēram, Rīgā uzvarējām “Kurbads” hokejistus, bet pēc tam devāmies uz Lietuvu un piedzīvojām zaudējumu. Mums bieži mainījās sastāvs, bet tās nav atrunas, jo, ja esi atnācis uz spēli, tad ir jācīnās par uzvaru,” teic Brahmanis.

Uzbrucējam savā karjerā ir bijušas ļoti daudz play-off izcīņas, viņš apgalvo, ka noteikti vairāk kā desmit, spēlējot ne tikai Latvijā, bet arī Kazahstānā un Baltkrievijā. Kapteinis cer, ka ar savu piemēru laukumā iedvesmo ne tikai komandas biedrus, bet arī jaunos hokejistus, kuri spēles skatās tribīnēs.

“Es vairs neko īpaši nemainu savā spēlē, un šajā vecumā neko jaunu neiemācīšos, bet play-off izcīņā cenšos spēlēt atbildīgāk. Ir jārāda piemērs saviem puišiem ne tikai komandā, bet arī jaunajiem hokejistiem, kuri spēles skatās aiz borta. Izslēgšanas spēlēs savs egoisms jānoliek malā, lai gan man dažreiz sanāk nopelnīt pilnīgi nevajadzīgu noraidījumu.”

Pusfinālā “Prizma” hokejistiem pretī nāks pēdējo divu gadu Latvijas čempioni “Zemgale/LBTU”.

Vērtējot treniņprocesu, Jelgavas klubs ir visnopietnākā komanda līgā. Precīzi nepateikšu, bet pieļauju, ka viņi trenējas divreiz dienā, un šajā komandā nevar atsūtīt trenerim īsziņu, ka hokejists netiks uz spēli. Mūsu komandā ir nedaudz citādāk, jo spēlētājiem ir darbs, piemēram, man ir jāvada spēle jaunajiem hokejistiem, un var būt situācija, ka es netieku uz spēli. Bet mēs sitīsimies, nekas cits mums neatliek. Jau laicīgi zinājām, ka šajā līgā ir klubi, kuriem ir lielāki resursi, bet arī mēs esam īsti mužiki un mēģināsim pretiniekam “iekost”. Ceru, ka visiem komandas puišiem galvā ir šāda doma. Es vēlos uzvarēt katrā spēlē,” piebilda komandas kapteinis.

Pusfināla sērija starp “Zemgale/LBTU” un HK “Prizma” sāksies šo otrdien Jelgavā pulksten 19.00, savukārt “Mogo/LSPA” un HK “Kurbads” dueļa pirmā spēle norisināsies šo trešdien “Mogo” ledus hallē, un mača sākums būs pulksten 19.15.

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)