TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Bluks par OHL: Tiklīdz būsim gatavi, mēs noteikti atgriezīsimies

Toms Bluks, Hokejazinas.com

Toms Bluks | Foto: HK "Kurbads"

Latvijas hokeja kluba “Kurbads” galvenais treneris Toms Bluks sarunā ar Hokejaziņām pastāstīja par lēmumu jaunajā sezonā nespēlēt “Optibet” hokeja līgā (OHL).

Hokejaziņas jau vēstīja, ka “Kurbads” izlēmis nākamajā sezonā nepiedalīties OHL. Par iemeslu tam tika minēti finansiālie apsvērumi.

“Kurbads” aizvadītājā sezonā pēc divu gadu izlaišanas atgriezās OHL, iekļūsot izslēgšanas spēlēs, kur pusfinālā ar 0-4 atzina “Mogo/LSPA” pārākumu. Kluba vadība lēmusi nākamsezon spēlēt jaunizveidotajā 1. līgā, uzsvaru liekot uz gados jaunajiem hokejistiem.

“Uzreiz pēc sezonas sākuma mēs sākām meklēt sponsorus un skatīties, kas notiek ar kluba budžetu. Ilgi cīnījāmies, lai dabūtu finansējumu, taču mums tas neizdevās. Iespējams, ka šobrīd neviens nevēlas iesaistīties un palīdzēt. “Kurbads” uzņēmumam vienam pašam ir ļoti grūti visu nest uz saviem pleciem, jo spēlēšana OHL nav lēta.

Šis bija mūsu kopīgs lēmums. Andis Pikāns [kluba īpašnieks – M.L.] sacīja, ka varētu atļauties klubu OHL, taču viņš nevar viens pats vilkt šo vezumu. Nedabūjām ievērojamu daļu no summas, lai nosegtu izmaksas OHL komandai. Nevēlējāmies OHL piedalīties ar komandu, kas visiem zaudē. Mums patika spēlēt OHL un šķita, ka “Kurbads” atdzīvināja čempionātu, taču bez attiecīga finansējuma mēs nevaram piedāvāt “Kurbads”, kuru visi zina kā spēcīgu komandu.

Daudz naudas mums patlaban aiziet B halles būvniecībā, un mēs esam apzinājuši savas prioritātes. 1. līgā mēs varēsim spēlēt ar gados jauniem hokejistiem, un šajā līgā izmaksas ir salīdzinoši minimālas. Tiklīdz būsim gatavi, mēs noteikti būsim atpakaļ, taču šobrīd tas nav iespējams,” uzsvēra Bluks.

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)