TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Bluks par kanādiešu uzbrucēju: Viņš izrādīja interesi un iniciatīvu

Toms Bluks, Hokejazinas.com

Toms Bluks | FOTO: HK Kurbads

Optibet hokeja līgas (OHL) kluba HK “Kurbads” galvenais treneris Toms Bluks sarunā ar Hokejaziņām pastāstīja par komandas pēdējiem rezultātiem, kā arī atklāja, ka spēlētāji joprojām turpina aktīvi strādāt pie fiziskās sagatavotības, kas var atsaukties arī spēles laukumā.

“Kurbads” aizvadītajā sestdienā savā laukumā ar 4:0 pārspēja “Mogo/LSPA” hokejistus, izcīnot pirmo uzvaru šosezon pār šo komandu. Pirms tam klubam astoņās iepriekšējās OHL spēlēs bija seši zaudējumi.

“Veiksme mums ilgāku laiku bija pagriezusi muguru. Mēs skrienam, lecam, meklējam risinājumus, kā uzlabot sniegumu, un šovakar mums tas izdevās. Laukumā devāmies ar lielu vēlēšanos uzvarēt. Puišiem ir pašatdeve, taču bieži ripa neiet vārtos. Mēs kļūdāmies, ielaižam vārtus un nespējam iemest atpakaļ pretiniekam. Centīsimies pārliecību pār saviem spēkiem atgūt līdz izslēgšanas spēlēm. Man nav, ko pārmest puišiem, taču ir jānovelk baltie cimdi un jāstrādā.”

Gadu mijā “Kurbads” sastāvam pievienojās kanādietis ar Īrijas pasi Nolans Regans. 26 gadu vecais uzbrucējs sezonu iesāka Vācijas pēc spēka 4. līgas komandā Vīles “TuS Penguins”, aizvadot divas spēles. Bluks norāda, ka klubam par viņa došanos laukumā izdevumu prakstiski neesot.

“Regans mums neko nemaksā. Viņš pats izrādīja interesi un iniciatīvu, bija gatavs iesaistīties procesā. Atbrauca un vēlējās palikt šeit. Ja kāds gūs savainojumu, viņš noteikti varēs palīdzēt rotācijā. Protams, ka mums ir gados jaunie hokejisti, taču viņš ir pieredzējušāks, un zinu, ka nepieciešamības gadījumā varēšu iekļaut viņu spēles pieteikumā. Viņš sen nav spēlējis, ir jādod laiks ieskrieties,” teic Bluks.

Bluks nenoliedz, ka komanda meklē pastiprinājumu aizsardzības līnijā, taču norāda, ka jauna hokejista piesaiste šobrīd nav pašmērķis.

“Mēs kopumā daudz ko meklējam, bet tirgus ir tukšs. Ja būs kādi varianti, domāsim par tiem, bet nav tā, ka pa galvu, pa kaklu skriesim un ķersim. Uzskatu, ka play-off spēlēs mums vajadzētu vairāk pieredzi, kas dotu stabilitāti, bet kā jau sacīju, jauna spēlētāja piesaiste nav primārais uzdevums tagad. Mums ir savi spēlētāji, un uz viņiem liksim akcentu.

Lielu uzsvaru tagad liekam arī uz fizisko sagatvotību, taču to nevar redzēt vienā spēlē, to varēs pamanīt play-off sērijā. Ja spēsim sēriju nospēlēt vienā ritmā, tas vēlāk var atnest augļus. Vienu spēli arī es varētu nospēlēt, ja tai laicīgi sagatavotos. Visticamāk, slodzes spēlētājiem noņemsim pirms izslēgšanas spēļu sākuma,” Hokejaziņām piebilda Bluks.

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)