TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Artūrs Homjakovs: Gribētos izmēģināt spēkus ārzemēs

Artūrs Homjakovs, hokejazinas.com

Artūrs Homjakovs | Foto: "Zemgale/LBTU"

Aizvadītās sezonas Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) komandas “Zemgale/LBTU” rezultatīvākais uzbrucējs Artūrs Homjakovs sarunā ar “Hokejazinas.com” vēstīja par pagājušā gada veiksmīgo sniegumu, vēlmi spēlēt ārzemēs un gatavošanos sezonai bez skaidrības par līgumu.

Homjakovs 48 “Mestis” līgas spēlēs izcēlās ar 14 gūtiem vārtiem un 23 rezultatīvām piespēlēm. Ar 37 punktiem hokejists bija rezultatīvākais Jelgavas klubā un sezonas gaitā pat tika atzīts par nedēļas labāko spēlētāju “Mestis” līgā.

Uzbrucējs pārstāvēja “Zemgale/LBTU” arī Optibet hokeja līgā (OHL), 14 regulārās sezonas mačos nopelnot desmit vārtu guvumus un 12 piespēles, kam astoņās Play-off cīņās pievienoja vienu precīzu metienu un astoņas piespēles, palīdzot “Zemgale/LBTU” izcīnīt Latvijas čempiontitulu.

“Pagājušosezon sastāvs mums bija salīdzinoši jauns, varētu teikt, ka pats biju viens no vecākajiem spēlētājiem komandā. Biju gatavojies, ka vajadzēs rādīt labu un atzinīgu sniegumu. Arī treneru korpuss uzticējās, bija liels spēles laiks, kas ļāva justies uz laukuma komfortablāk. Protams, jāizceļ arī maiņas biedri bez kuriem šāda sezona noteikti man nebūtu bijusi,” hokejists stāstīja par veiksmīgo sezonu.

25 gadus vecais Homjakovs “Zemgale/LBTU” rindās kopumā pavadījis četras sezonas. Pagājušosezon hokejists atgriezās Jelgavā pēc viena gada Zviedrijas trešajā līgā, taču pēc rezultatīvās sezonas hokejists vēlas izmēģināt spēkus ārpus Latvijas.

“Uz doto brīdi vairāk skatos ārzemju virzienā, skatīsimies kas no tā visa sanāks. Interese bija no vienas “Mestis” komandas, kura sazinājās ar mani personīgi, varētu teikt uzreiz pēc sezonas.

“Mestis” līga ir ļoti laba vieta, kur attīstīties. Ja būtu labs piedāvājums no kādas komandas, tad noteikti būtu ieinteresēts spēlēt Somijā, jo piedāvātais hokejs tur ir labā līmenī,” sprieda Homjakovs.

Jelgavas klubs “Mestis” regulāro sezonu noslēdza ar 51 punktu 52 spēlēs, kas deva 12. vietu 14 komandu konkurencē, taču pēc tikai vienas sezonas klubs pameta līgu.

“Personīgi man “Zemgales” nespēlēšana “Mestis” līgā ietekmē šo lēmumu un domāju, ka ne tikai man. Pašam gribētos izmēģināt spēkus ārzemēs. Kā jau iepriekš teicu – skatīsimies, kas no tā visa sanāks,” Hokejaziņām stāstīja uzbrucējs.

“Nekad nevar zināt, kas būs rīt, tāpēc neizslēdzu iespēju, ka “Zemgales” rindās varētu atgriezties, viss atkarīgs no tā brīža situācijas. Katra komanda gatavojas sezonai, piesaista jaunus spēlētājus un “Zemgale” nav izņēmums. Esam uz sakariem ar kluba direktoru,” hokejists atklāja, ka joprojām iespējama atgriešanās Jelgavas komandā.

Homjakovs arī vēstīja par hokeja pusi, kas līdzjutējiem bieži vien paliek neredzama: “Piedāvājumi ir bijuši, kaut kur nespējām vienoties par atsevišķām lietām. Bija klubi, kuriem ir problēmas ar dzīvokļa atrašanu, jo manā situācijā līdzi brauktu mana ģimene, bet ir klubi, kuri piedāvāja dzīvot ar kādu citu komandas biedru, līdz ar to nevaru atstāt ģimeni šeit Latvijā.”

“Gatavošanas sezonai man norit tieši tāpat, kā visās iepriekšējās vasarās, nedaudz esmu pamainījis treniņu plānu, bet pārsvarā nekas nav mainījies. Divas reizes dienā trenējos, cenšos uzturēt sevi maksimāli labākajā sportiskajā formā, lai būtu gatavs sezonai,” hokejists runāja par sagatavošanās procesu brīdī, kad nav skaidrības par līgumu.

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)