PWHL atklāšanas spēlē Ņujorkas komanda izcīna sauso uzvaru (VIDEO)

Vakardien Profesionālās Sieviešu hokeja līgas (PWHL) atklāšanas spēlē Ņujorkas komanda viesos ar rezultātu 4:0 (1:0, 0:0, 3:0) apspēlēja Toronto vienību.

Pirmā perioda 11. minūtē pirmos vārtus PWHL vēsturē guva Ņujorkas kluba aizsardze Ella Šeltona.

Otrajā trešdaļā neviena no komandām vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Aleksa Kārpentere dubultoja pārsvaru.

Piektajā minūtē Džila Solnjēra panāca 3:0 ņujorkiešu labā, bet Keila Vespa astotajā minūtē guva ceturtos Ņujorkas vienības vārtus. Viesu klubs arī noturēja šo pārsvaru līdz beigām un izcīnīja uzvaru pirmajā spēlē PWHL vēsturē.

Korinna Šrēdere atvairīja visus 29 Toronto komandas metienus, bet Kristena Kempbela tika galā ar 24 no 28 Ņujorkas kluba raidījumiem.

Pirmajā PWHL regulārajā sezonā katra no sešām komandām aizvadīs pa 24 spēlēm. Regulārā sezona noslēgsies 5. maijā, bet izslēgšanas mači jau nedēļu pēc tam.

Februārī gaidāms izlašu pārtraukums, lai hokejistes varētu piedalīties IIHF pasaules čempionātā.