Minesotas komanda izcīna pirmo PWHL čempiontitulu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Profesionālās Sieviešu hokeja līgas (PWHL) finālsērijas piektajā spēlē Minesotas komanda ar rezultātu 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) apspēlēja Bostonas vienību un izcīnīja pirmo čempiontitulu līgas vēsturē.

Pirmajā petiodā neviena no komandām vārtus neguva, taču otrās trešdaļas septītajā minūtē Minesotas kluba uzbrucēja Liza Šepersa atklāja spēles rezultātu.

Trešā mača nogriežņa devītajā minūtē Mikela Kava dubultoja viesu pārsvaru, bet 18. minūtē Kendala Koina Skofīlda pielika punktu spēlei, sērijai un sezonai ar precīzu metienu tukšos vārtos.

Nikola Henslija atvairīja visus 17 Bostonas komandas metienus, bet Erina Frankela tika galā ar 41 no 43 Minesotas vienības raidījumiem.

Minesotas klubs izcīnījis uzvaru sērijā ar rezultātu 3-2.

Pusfinālā Minesota, kas izslēgšanas spēles iesāka kā pēdējā no četrām vienībām, kas iekļuva Play-off, ar rezultātu 3-2 pieveica regulārās sezonas čempiones Toronto komandu, atspēlējoties no 0-2.

Tikmēr Bostona, kas regulārajā sezonā ierindojās trešajā vietā sešu komandu līgā, ar rezultātu 3-0 pusfināla kārtā pieveica Monreālas klubu.

Par izslēgšanas spēļu MVP, jeb vērtīgāko spēlētāju, tika atzīta Minesotas komandas uzbrucēja Teilore Heise. Viņa desmit spēlēs izcēlās ar pieciem precīziem metieniem un trim rezultatīvām piespēlēm.