IIHF apstiprina LHF iesniegto sieviešu pasaules čempionāta logo

Starptautiskā Hokeja federācija (IIHF) apstiprinājusi Latvijas Hokeja federācijas (LHF) iesniegto logo 2024. gada sieviešu Pasaules čempionāta pirmās divīzijas B grupā, vēsta LHF.

Sieviešu pasaules čempionāta logo, Hokejazinas.com
Sieviešu pasaules čempionāta logo | FOTO: LHF

Sieviešu pirmās divīzijas B grupas čempionāts Rīgā norisināsies no 31. marta līdz 6. aprīlim. Bez mājinieces Latvijas šajā turnīrā piedalīsies arī Slovākija, Lielbritānija, Slovēnija, Itālija un Polija.

Uz jaunā Pasaules čempionāta pirmās divīzijas B grupas turnīra logotipa vizuāli akcentēta dinamiska kustība un darbība. Logo veidots ar ziemeļnieciskiem krāsu toņiem, kā arī ar nacionālās identitātes klātesamību.

“Vēlos pateikties LHF par iespēju būt iesaistītam augstas kvalitātes turnīrā. Esmu gandarīts, ka savu entuziasmu un sajūsmu par hokeju varu iemūžināt tieši šādā veidā. Man ir prieks, ka īpaši pēdējos gados arī sieviešu hokejs ir guvis krietni plašāku interesi, tādēļ veidot šo turnīra logo šķiet vēl aizraujošāk.

Esmu vienmēr ļoti izbaudījis pašu sākuma skiču gatavošanas posmu, kad idejas piefiksēju tikai ātros uzmetumos. Jau tad aizrāvos ar lielu skaitu dažādu variāciju, un esmu patiesi priecīgs, ka gala iznākums ir tieši šis variants. Katrs šāda mēroga turnīrs ir savi hokeja svētki pilsētai un visiem šī sporta interesentiem,” sacīja logo autors un mākslinieks Jānis Burmeisters.

Pirmās B divīzijas čempionāts ir pēc ranga trešais spēcīgākais čempionāts aiz augstākās divīzijas un pirmās A divīzijas.

Latvijas sieviešu hokeja izlase somu speciālista Hannu Saintulas vadībā aizvadītajā aprīlī triumfēja Pasaules čempionāta otrās divīzijas A grupā Mehiko, Meksikā. Mūsu meitenes uzvaras izcīnīja visās piecās spēlēs.

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)