Rīgas “Dinamo” divreiz atspēlējas un izcīna punktu pret līgas līderi

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas “Dinamo” divreiz atspēlēja divu vārtu deficītu līgas līdervienībai Magņitogorskas “Metallurg”, bet piekāpās uzvarētāja noskaidrošanas metienu sērijā ar rezultātu 4:5.

Pirmo periodu “Metallurg” komanda aizvadīja ar nospiedošu pārsvaru. Viesi no Magņitogorskas rezultātu atklāja spēles 12. minūtē, kad pēc rikošeta no Mihaila Pašņina nūjas ripa nonāca Mahovska vārtos. “Metallurg” pie iesāktā neapstājās, vien 34 sekundes vēlāk vārtus gūstot Korobkinam.

17. minūtē pēc tālas Kārļa Čukstes piespēles ripu pie pretinieku zilās līnijas uzņēma Emīls Puarjē, izskrēja viens pret vārtsargu un samazināja rezultāta starpību līdz -1.

2. perioda sākumā Rīgas “Dinamo” nopelnīja vairākumu. Pēc Cibuļska metiena no zilās līnijas atlēkušo ripu vārtos raidīja Mārtiņš Karsums, panākot neizšķirtu rezultātu.

Ar skaistu vārtu guvumu spēles 31. minūtē izcēlās Nikolajs Goldobins, pārspējot Mahovski, raidot ripu vārtos, izliekot nūju starp savām kājām. 26 sekundes pirms 2. perioda beigām vairākumā divu vārtu pārsvaru “Metallurg” atjaunoja Korosteļovs.

Trešajā periodā pārsvaru spēles gaitā gan ieguva Rīgas “Dinamo”. 46. minūtē pēc Pašņina kļūdas ripu pretinieku vārtu priekšā ieguva Peters Tīvola, kurš to raidīja augšējā vārtu stūrī – 3:4.

56. minūtē otro reizi izdevās atspēlēties – Lauris Dārziņš no aizvārtes Lūkašam Radilam atdeva precīzu piespēli un Radilam atlika tikai trāpīt – 4:4.

“Dinamo” bija iespējas uzvarēt spēli gan pamatlaikā, gan papildlaikā, “Metallurg” nopelnot divus noradījumus pēc kārtas spēles izskaņā.

Uzvarētāja noskaidrošanas metienu sērijā vārtus “Dinamo” komandas labā guva Červenijs, bet “Metallurg” rindās izcēlās Jakovļevs un Čibisovs, izcīnot komandai 17. uzvaru 19 spēlēs.

Nākamais mačs “Dinamo” komandai paredzēts 20. oktobrī, kad izbraukumā jātiekas ar tiešajiem konkurentiem – Čerepovecas “Severstal”. Šobrīd “Dinamo” klubs atrodas 8. pozīcijā rietumu konferencē ar 20 izcīnītiem punktiem 20 spēlēs.

Autors: hokejazinas.com