Divi Karjalainena vārti palīdz Somijai uzvarēt Kanādu (VIDEO)

Šodien Pirmā kanāla kausa izcīņā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas “Dinamo” uzbrucējs Jere Karjalainens guva divus vārtus, palīdzot Somijas izlasei pieveikt Kanādu ar rezultātu 4:1 (2:0, 0:1, 2:0).

Karjalainens ar vārtu guvumu izcēlās jau spēles 31. sekundē, vārtu priekšā savācot ripu un to raidot vārtos.

Jau spēles piektajā minūtē Karjalainens guva vēl vienus vārtus, pielabojot Valteri Kemelainena metienu no zilās līnijas.

Otrajā periodā Lendons Feraro vienus vārtus atguva, tomēr trešajā periodā somu hokejisti neļāva kanādiešiem atspēlēties. Markuss Granlunds perioda vidū guva trešos vārtus, bet punktu mačam tukšos vārtos pielika Markuss Nenonens.

Karjalainens šosezon Rīgas “Dinamo” sastāvā aizvadījis 31 maču, gūstot piecus vārtus un atdodot septiņas piespēles.

Somijas izlases sastāvā Pirmā kanāla kausa izcīņā piedalās Rīgas “Dinamo” spēlētāji Karjalainens un Peters Tīvola, bet Kanādas izlasē iekļauti Rīgas kluba aizsargi Rīss Skārlets un Brendons Gormlijs.