“Dinamo” savu skatītāju priekšā izcīna uzvaru pār Ozoliņa “Torpedo”

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” savu skatītāju priekšā “Arēnā Rīga” uzveica Sanda Ozoliņa trenēto Ņižņijnovgorodas “Torpedo” ar rezultātu 2:1 (0:0, 2:0, 0:1).

Otrās trešdaļas septītajā minūtē, rīdzinieki izmantoja “Torpedo” vārtsarga Murigina pieļauto kļūdu aiz saviem vārtiem, Šinkaruks atdeva ripu brīvajam Puarjē, kurš to raidīja vārtos, atklājot spēles rezultātu. Četras minūtes vēlāk, pirmo spēli šosezon aizvadošais Karjalainens, dubultoja rīdzinieku pārsvaru.

Trešā perioda vidū, “Torpedo” sanāca vienus vārtus atgūt – ar precīzu metienu atzīmējās Čehovičs. Piecas minūtes līdz spēles beigām, “Torpedo” aizsargam Paiginam izdevās rezultātu izlīdzināt, taču vārtu guvums netika ieskaitīts, jo bija piespēle ar roku. “Torpedo” presingoja rīdziniekus, taču pārspēt lielisku spēli aizvadošo Matsonu viesiem neizdevās.

Ceturtdien rīdzinieki aizvadīs noslēdzošo mājas spēļu sērijas maču pret Nursultanas “Barys”.

Autors: hokejazinas.com