“Dinamo” piedzīvo vēl vienu sagrāvi savu skatītāju priekšā

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” svētdien savu skatītāju priekšā piedzīvoja vēl vienu sagrāvi, otro reizi sezonā atzīstot Jaroslavļas “Lokomotiv” pārākumu.

Rīdzinieki pirmos trīs vārtus ielaida pirmajās sešās minūtēs, tostarp divu minūšu laikā, viesiem izceļoties trīs krievu hokejistiem – Kajumovam, Aleksejevam un Ivanovam. Tas gan nebija viss, jo neilgi pirms perioda beigām viesi vairākumā guva ceturtos vārtus (Krasjakovs). Pēc 20 minūtēm – graujošais 0:4.

Turpinājumā spēle ritēja pēc “Lokomotiv” scenārija, jo rīdzinieki pat nevienā no atlikušajiem periodiem neizdarīja vairāk metienu kā pretinieki. Vārti vairāk netika gūti, kā rezultātā “Dinamo” ceturtais zaudējums piecos mačos.

“Dinamo” vēl priekšā divas mājas spēles – 14.09. ar Sanda Ozoliņa (asistents) trenēto Ņižņijnovgorodas “Torpedo” un 16.09. ar Nursultanas “Barys”.

Autors: hokejazinas.com Avots: Hokeja ziņas