“Dinamo” negūst vārtus un piekāpjas “Severstal”

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas ”Dinamo” šodien ”Arēnā Rīga” piekāpās Čerepovecas “Severstal” vienībai ar rezultātu 0:2.

Pirmais periods noslēdzās bez vārtu guvumiem, bet otrā 17. minūtē viesi izvirzījās vadībā, kad precīzs bija Jonas Natinens – 0:1

“Dinamo” centās atspēlēties un neilgi pirms trešās trešdaļas beigām ieguva tiesības spēlēt vairākumā, ko neizmantoja.

Tā vietā Jegors Morozovs pusotru minūti pirms pamatlaika beigām ripu raidīja jau tukšos vārtos, noformējot spēles gala rezultātu.

Jāatzīmē, ka “Dinamo” savstarpējos mačos piekāpās saviem pretiniekiem jau astoto reizi pēc kārtas.

Līdz ar šo uzvaru “Severstal” Rietumu konferences kopvērtējumā ar 13 punktiem pacēlās uz sesto vietu, bet Rīgas klubs ar deviņiem atrodas 11. jeb priekšpēdējā vietā.

“Dinamo” nākamā spēle paredzēta 2. oktobrī izbraukumā pret Habarovskas “Amur”.

Autors: hokejazinas.com