“Dinamo” mājas spēļu sēriju sāk ar smagu sagrāvi

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” mājas spēļu sēriju uzsācis ar graujošu zaudējumu pret Čeļabinskas “Traktor” ar rezultātu 1:6 (0:2, 1:3, 0:1)

Rīdziniekiem neveiksmīgs padevās jau spēles sākums, kad 4. minūtē rezultātu atklāja čehs Tomašs Hika – 0:1. Otrie vārti tika ielaisti, pretiniekiem izmantojot vairākumu. Precīzs bija soms Tēmu Pulkinens.

Arī otrajā periodā nekas nemainījās – tā sākumā pēc jau pusotras minūtes rezultāts kļuva 0:3 (vārti Jevgēņijam Kuļikam). Pēc divām ar pusi minūtēm pēc Ginta Meija piespēles vārtus guva Gunārs Skvorcovs, uz īsu brīdi līdzjutējiem iedodot nelielu cerību – 1:3. Tiesa, tā nebija ilga un sekoja viesu vēl divi vārti, panākot jau četru vārtu pārsvaru.

Noslēdzošā trešdaļa iesākās ar asumiem, 2+2 minūšu noraidījumu saņemot “Dinamo” kanādietim Emilam Porjē un “Traktor” jaunajam spēlētājam Viktoram Abramovam. Vēl papildus noraidījumu saņēma Porjē, kuru viesi realizēja – 1:6. Vēlāk īsā laikā rīdziniekiem vēl divi noraidījumi, paliekot arī 3 pret 5, taču “Traktor” to nespēja izmantot un rezultāts vairāk nemainījās.

Tādējādi “Dinamo” piedzīvoja trešo zaudējumu četrās spēlēs.

Rīgas klubs pēc tam mājas sēriju turpinās ar dueļiem pret Jaroslavļas “Lokomotiv” (12.09.), Sanda Ozoliņa trenēto (asistents) Ņižņijnovgorodas “Torpedo” (14.09.) un Nursultanas “Barys” (16.09.).

Autors: hokejazinas.com Avots: Hokeja ziņas