“Dinamo” izvirzās vadībā ar 2:0, tomēr zaudē “Lokomotiv”

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo”  šodien ar spēli izbraukumā pret Jaroslavļas “Lokomotiv” uzsāka jauno sezonu, ar rezultātu 2:3 pamatlaikā piedzīvojot zaudējumu.

Spēles sākums rīdziniekiem padevās labs, jo ātri izdevās iegūt divu vārtu pārsvaru – jau 25. sekundā mājiniekiem par nesportisku uzvedību 2 minūšu noraidījumu saņēma Pāvels Kraskovskis, bet vairākumu realizēja Rūdolfs Červenijs. 10 minūtē “Lokomotiv” uz ledus bija seši laukuma spēlētaji, bet jau otro vairākumu spēlē realizēja Mārtiņš Karsums. Mājinieki gan vienus vārtus atguva, kad precīzs bija Rušans Rafikovs (arī vairākumā).

Otrais periods pagāja “Lokomotiv” zīmē, metienu attiecībai esot 14 pret 4. Tas rezultējās arī izlīdzinājumā – 2:2 un vārti Maksimam Osipovam.

Arī trešais periods rīdziniekiem iesākās neveiksmīgi, kad jau trešajā minūtē 3:2 panāca Pāvels Kudrjavcevs. Lai arī “Dinamo” kļuva ievērojami aktīvāki, diemžēl rezultātu izlīdzināt neizdevās. Rezultātā zaudējums ar 2:3.

Nākamo spēli “Dinamo” turpinās izbraukumā, kad sestdien spēkosies ar Maskavas CSKA.

Autors: hokejazinas.com Avots: Hokeja ziņas