“Dinamo” 46 sekunžu intervālā gūst divus vārtus, taču piekāpjas CSKA

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo”  ar spēli izbraukumā pret Maskavas CSKA turpināja jauno sezonu, piedzīvojot otro zaudējumu pēc kārtas – 2:3.

Pirmais periods pagāja bez gūtiem vārtiem, bet mājinieku pārsvaru. Otrā perioda 7. minūtē CSKA izvirzījās vadībā, kad vairākumā bija precīzs Mihails Grigorenko – 1:0.

“Dinamo” gan atbildēja ar diviem vārtiem 46 sekunžu intervālā, kad vairākumā pēc filigrānas Laura Dārziņa piespēles precīzs bija Nikolajs Jeļisevejs, bet otri vārti kanādieša Hantera Šinkaruka kontā – 2:1.

Trešais periods iesākās līdzīgā cīņā, tomēr 8. minūtē arminieki panāca savu, realizējot otro vairākumu mačā – 2:2 un precīzs Antons Sļepiševs.

CSKA spiediens turpinājās un tas rezultējās ar trešajiem gūtiem vārtiem divas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad uzvaru maskavniekiem izrāva Sergejs Andronovs – 3:2.

Nākamā spēle “Dinamo” paredzēta 6.09. Mitiščos, kur mājas mačus aizvada Pekinas “Kunlun” vienība. Pēc tam komanda atgriezīsies Rīgā, kur sākot ar 8.09. spēli pret Čeļabinskas “Traktor” dinamiešiem būs četru mājas spēļu sērija.

Autors: hokejazinas.com Avots: Hokeja ziņas