SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Bijušais “Dinamo” vārtsargs Gaļimovs par sezonu: Ārzemnieki bija paši par sevi un latvieši par sevi

Pieredzējušais krievu vārtsargs Staņislavs Gaļimovs, kurš aizvadītajā sezonā spēlēja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubā Rīgas “Dinamo”, sarunā ar Krievijas mediju “Sport-Express” atskatījās uz aizvadīto sezonu, kurā Latvijas klubs atkārtoja KHL rekordu, sezonas laikā izmantojot astoņus vārtsargus.

Gaļimovs 16 spēlēs apturēja 88,9% pretinieku metienu un vidēji ielaida 3,61 ripu.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

“Mums bija daudz jauniešu, kuri spēlēja MHL un viņiem trūka pieredzes,” uzskata Gaļimovs. “Spēlētājiem trūka pieredzes izprast Skudras sistēmu. Viņš mēģināja visu iemācīt un nodot informāciju, bet tad pēkšņi devāmies karantīnā un netrenējāmies. Sezonas laikā nāca klāt spēlētāji un bija tā, ka dodies uz ģērbtuvi un vienmēr ir kāds jauns hokejists. Domāju, ka Skudram nebija pietiekami daudz laika, kā arī sastāva izmaiņas un pieredzes trūkums ietekmēja sezonu.”

“Sezonas laikā nebija neviena komandas pasākuma vai vakariņas. Ārzemnieki bija paši par sevi un latvieši par sevi. Šķiet, ka mēs krievu spēlētāji centāmies kaut ko darīt lietas labā, bet nekas neizdevās. Ģērbtuvē nebija darba atmosfēras,” atzīst vārtsargs. “Pirmssezona praktiski nebija, jo, kad mēs no Krievijas ieradāmies, tad mūs ievietoja atsevišķā ģērbtuvē un karantīnas dēļ trenējāmies atsevišķi. Nebija pietiekami daudz treniņu visiem kopā.”

“Pēteris deva iespēja un pulcēja hokejistus, kuri dažādu iemeslu dēļ nebija atraduši darbu, par to viņam ir jāpateicas,” izteicies Gaļimovs. “Tas, kā viņš izturējās ir cita lieta. Paldies viņam par to, ka viņš mūs uzaicināja spēlēt. Arī uz viņu bija liels spiediens. Nebija pirmssezonas, vairākas karantīnas, vadība pieprasa rezultātu, jo viņš savāca sastāvu. Pēteris centās labot situāciju, bet jaunajiem hokejistiem bija nepieciešams laiks, lai iegūtu formu. Tas viss spēlēja pret viņu.”

Aizvadītajā sezonā “Dinamo” ar 27 punktiem 60 mačos finišēja pēdējā vietā Rietumu konferencē. Klubs nav spēlējis “play-off” turnīrā kopš 2013./2014. gada sezonas.

Autors: lietotajs

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)