Noskaidrota izlase, kura iekļuvusi 2023. gada PČ Elites divīzijā

Šodien Slovēnijas galvaspilsētā Ļubļanā tika aizvadītas divas spēles 1A divīzijas pasaules čempionātā hokejā un pie uzvarām tika Lietuvas un Slovēnijas izlase.

Dienas pirmajā spēlē Lietuva ar rezultātu 5:3 uzvarēja Dienvidkoreju. Lietuviešiem šī bija pirmā uzvara šajā turnīrā.

Pēc pirmās trešdaļas Lietuva bija vadībā ar 2:1, pēc spēlētām 40 minūtēm ar 3:2, bet mača noslēdzošajā periodā lietuvieši vispirms panāca 5:2, bet Dienvidkoreja izskaņā guva trešos vārtus.

Tikmēr vakara spēlē laukuma saimnieki slovēņi ar 5:1 pārspēja Ungārijas izlasi. Slovēņi jau mača pirmajās sekundēs panāca 1:0, bet nedaudz vēlāk ungāri izlīdzināja rezultātu. Otrajā periodā mājinieki panāca divu vārtu pārsvaru 3:1, bet trešajā trešdaļā guva vēl divus vārtus.

Panākums Slovēnijas hokejistiem garantēja pirmo vietu tabulā un dalību 2023. gada pasaules čempionāta Elites divīzijā.

Kopumā no 1A divīzijas Elites divīzijā iekļūs turnīra divas labākās izlases.

Autors: hokejazinas.com