Latvijas PČ pretiniece Austrija grūtā cīņā pieveic Poliju

Turpinot gatavošanos 2022. gada pasaules čempionātam hokejā, šodien pārbaudes spēli aizvadīja Latvijas izlases apakšgrupu turnīra pretiniece Austrija, kas sīvā cīņā tikai ar 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) pieveica Polijas valstsvienību.

Abas izlases tikās otro reizi trīs dienu laikā. Pirmajā mačā Austrijas hokejisti izcīnīja uzvaru ar 4:1, bet šodien austriešiem klājās vēl grūtāk. Austrijai izdevās gūt tikai vienus vārtus. Vienīgo reizi austriešu rindās precīzs bija Filips Pošmans, kurš izcēlās mača 30. minūtē.

Pārbaudes spēles pret Polijas izlasi Austrijas valstsvienībai nebija pirmās šajā gatavošanās ciklā. Iepriekš austrieši aizvadīja divus pārbaudes mačus pret Čehijas valstsvienību. Pirmajā spēlē Austrijas izlase zaudēja ar 1:5, bet otrajā mačā atzina pretinieku pārākumu ar 1:4.

Austrijas valstsvienība šogad pēc divu gadu pārtraukuma atgriezīsies elites divīzijā. Pasaules čempionātā austrieši spēlēs vienā apakšgrupā ar mājinieci Somiju, kā arī ASV, Čehiju, Zviedriju, Latviju, Norvēģiju un Lielbritāniju.

Austrijas izlase ieguva iespēju piedalīties elites divīzijas pasaules čempionātā pēc tam, kad Starptautiskā hokeja federācija (IIHF) diskvalificēja no dalības turnīros Krievijas un Baltkrievijas valstsvienības.

Autors: Rainers Rogs Avots: Eishockey.at