Krievu brīnumbērns Mičkovs 41 sekundes laikā gūst divus neparastus vārtus (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Kanādā sākās U-20 pasaules hokeja čempionāts. Pirmajā spēļu dienā tika aizvadīti četri mači. Vienā no tiem Zviedrijas U-20 izlase ar 6:3 (1:0, 2:1, 3:2) sakāva Krievijas vienaudžus. Krievijas valstsvienības rindās ar diviem neparastiem vārtiem ļoti īsā laika posmā izcēlās 17 gadus vecais supertalants Matvejs Mičkovs.

Zviedrijas izlasei atrodoties vadībā ar 4:1, Mičkovs trešajā trešdaļā 41 sekundes laikā guva divus neparastus vārtus pēc kārtas un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Krievu uzbrucējs pirmoreiz izcēlās 45. minūtē, kad guva ļoti dīvainus vārtus un panāca 2:4.

Savukārt pēc nepilnas minūtes Mičkovs atzīmējās ar vēl vienu neparastu vārtu guvumu – krievu brīnumbērns ar neērto nūjas tvērienu guva vārtus no negatīva leņķa, izceļoties otro reizi mačā, un deva Krievijas izlasei cerības atspēlēties (3:4), ko gan viņa pārstāvētajai valstsvienībai neizdevās izdarīt.

Atgādināsim, ka Mičkovs pirms pusotra mēneša, aizvadot otro spēli Krievijas pieaugušo izlases rindās, 16 gadu vecumā guva fantastiskus vārtus lakrosa stilā pret Zviedrijas valstsvienību un kļuva par jaunāko vārtu guvēju Krievijas izlases rindās.

Savukārt nedēļu vēlāk Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) mačā jaunais krievu brīnumbērns vēlreiz guva vārtus lakrosa stilā un izcēlās ar pieciem vārtu guvumiem.

Autors: Rainers Rogs Avots: IIHF