Koziols: Kad tiks pieņemts oficiāls lēmums, tad arī atkorķēsim šampanieti

Jau vēstīts, ka vienīgais pieteikums uz pasaules čempionātā hokejā 2023. gadā rīkošanu iesniegts no Latvijas un Somijas kopējās kandidatūras.

Pastāv uzskats, ka tas nozīmē, ka turnīrs visdrīzāk notiks Latvijas galvaspilsētā Rīgā un Somijas pilsētā Tamperē, kur šogad grupu turnīra cīņas aizvadīja Latvijas izlase.

Plāns paredzētu, ka Arēna Rīga uzņems divus ceturtdaļfināla mačus, bet Nokia Arēnā Tamperē tiks aizvadītas pusfināla un fināla spēles.

Savu komentāru par to sniedzis bijušais Latvijas Hokeja federācijas (LHF) un Starptautiskās ledus hokeja federācijas (IIHF) padomes loceklis Viesturs Koziols.

“Nevēlos komentēt nekādas baumas vai izklāstīt aizskatuves sarunas. Oficiālais lēmums paredzēts ir piektdien, un tad arī taisīsim šampanieti vaļā,” sacīja Koziols, atsakoties no detalizētākiem komentāriem.

Tiesa, viņš piebilda: “Ungārijas un Slovēnijas kandidatūra ir pietiekami nopietna [tiesa, izskanējusi informācija, ka šī kandidatūra atsaukta – red.]. Bet ir jāsaprot viena lieta – sarīkot čempionātu gada laikā ir grūti, bet sarīkot to pirmo reizi – vēl grūtāk!”

Tāpat Koziols norādīja, ka ir panākta vienošanās par Latvijas jauniešu komandu dalību Somijas čempionātā, kā arī pēc spēka otrajā līgā pieaugušo konkurencē “Mestis” līgā.

Autors: Roberts Ūdris Avots: BITE youtube kanāls

Komentāri (0)