Francija izrāda sīkstu pretestību Šveicei, taču beigās salūst

Turpinot gatavošanos 2022. gada pasaules čempionātam hokejā, šodien pārbaudes spēlē savā starpā tikās Šveices un Francijas valstsvienības. Šveicieši aizvadītajā mačā svinēja panākumu ar 4:1 (1:0, 0:1, 3:0).

Nando Egenbergers pirmā perioda priekšpēdējā minūtē atklāja mača rezultātu, izvirzot Šveices izlasi vadībā ar 1:0, taču otrā perioda beigās Francijas valstsvienībai izdevās atspēlēties. Neizšķirtu mača 38. minūtē panāca Lū Bogdanovs.

Rezultāts uz tablo ilgu laiku saglabājās 1:1, taču pamatlaika pēdējās astoņās minūtēs šveicieši iemeta trīs bezatbildes vārtus un nokārtoja uzvaru. Šveices izlases rindās ar precīziem metieniem izcēlās Luka Hišers, Noa Rods un Egenbergers, kurš guva savus otros vārtus mačā.

Abas valstsvienības savā starpā mērojās spēkiem otro reizi trīs dienu laikā. Šo izlašu pirmajā savstarpējā pārbaudes spēlē šveicieši bija pārāki ar 4:2. Gatavojoties pasaules čempionātam, gan Šveices, gan Francijas hokejisti aizvadīs divus pārbaudes mačus pret Latvijas valstsvienību.

Šveices un Francijas izlases gaidāmajā pasaules čempionātā spēlēs vienā apakšgrupā. Abas valstsvienības savas grupu turnīra spēles aizvadīs Somijas galvaspilsētā Helsinkos, kur spēlēs arī Kanādas, Slovākijas, Vācijas, Dānijas, Kazahstānas un Itālijas hokejisti.

Autors: Rainers Rogs Avots: HockeyFrance