SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Fāzels: Ļoti gribu ieraudzīt Krievijas izlasi darbībā

Bijušais Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) prezidents Renē Fāzels sniedza komentāru sakarā ar Krievijas iespējamo atgriešanos pasaules hokeja arēnā.

Atgādinām, vakar IIHF ģenerālsekretārs izteicās, ka Krievija un Baltkrievija jebkurā gadījumā izlaidīs 2023. gada pasaules čempionātu.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

“Dzirdēju, ka Starptautiskā Olimpiskā komiteja apspriež Krievijas atgriešanos starptautiskos hokeja turnīros. Taču es neatrodos procesā un man nav informācijas, kādā stadijā šīs sarunas notiek.

Man ļoti gribētos ieraudzīt Krievijas izlasi darbībā pasaules līmeņa turnīros pēc iespējas ātrāk. Es tagad nepieņemu lēmumus, bet, domāju, ka jau tuvākajā laikā mēs uzzināsim vairāk informācijas.

Es tiešām pārdzīvoju par krievu hokejistiem un ceru, ka viņi atkal varēs piedalīties visos turnīros, un situācija būs kā iepriekš.

Zinu, ka pēdējo nedēļu laikā SOK apsprieda šo jautājumu, taču es to nekā nevaru komentēt, jo vairs neesmu IIHF prezidents. Es tikai saņemu informāciju un sekoju līdzi situācijai,” teica Fāzels sarunā krievu portālam “Sport-Express”.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Sport-Express

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)