Dānijai pietiek ar diviem vārtiem, lai pārspētu Itāliju (VIDEO)

Šodien Pasaules hokeja čempionāta A grupas spēlē Dānijas izlase ar 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) apspēlēja Itālijas valstvienību.

Četras minūtes līdz pirmās trešdaļas beigām, Nikolajs Ēlers realizēja skaitlisko vairākumu, pārspējot pieredzējušo itāli Andreasu Bernardu. Otrajā periodā komandas vairākkārt spēlēja vairākumā, vienu no tiem izdodoties realizēt itālim Aleksam Petanam, pārspējot Sebastianu Dāmu no vārtu priekšas. Trešā perioda sākumā Matiass Bau izvirzīja dāņus vadībā, gūstot uzvaru nesošos vārtus.

Itālijas vārtsargs Bernards aizvadīja lielisku maču, atvairot 43 no 45 metieniem. Tikmēr Dānijas vārtsargs Dāms tika galā ar 13 no 14 raidījumiem.

Ar sešiem punktiem trīs spēlēs Dānija ierindojusies 3. vietā A grupas tabula, kamēr Itālija ieņem pirmspēdējo 7. vietu bez gūtiem punktiem.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: IIHF