Ališauskas vārti neglābj Lietuvu no zaudējuma, Slovēnija samet deviņas ripas

Šodien Slovēnijas galvaspilsētā Ļubļanā tika aizvadīta otrā diena 1A divīzijas pasaules čempionātā hokejā un, tāpat kā vakar, pie uzvarām tika Ungārijas un Slovēnijas izlases.

Slovēnija ar 9:1 (1:1, 6:0, 2:0) sagrāva Rumānijas izlasi.

Pirmās trešdaļas vidū Žiga Jegļičs un rumāņu naturalizētais Jevgēņijs Skačkovs realizēja pa vairākumam, panākot 1:1. Otrajā trešdaļā slovēņi nomētāja Rumānijas vārtus un sešreiz trāpīja mērķī. Trešajā periodā Slovēnija nostiprināja pārākumu, Miham Verličam gūstot hat-trick.

Citā spēlē Ungārija ar 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) apspēlēja Lietuvu.

Spēles 52. sekundē Balažs Seboks atklāja rezultātu. 23 minūtes vēlāk Janošs Harī ar soda metienu dubultoja ungāru pārsvaru, pārspējot bijušo Rīgas “Dinamo” vārtsargu Mantu Armali. Vienīgos Lietuvas vārtus guva cits bijušais dinamietis Nerijus Ališauskas.

Pēc aizvadītām divām dienām, Slovēnija ar Ungāriju ieņem tabulas pirmās divas vietas ar sešiem punktiem krātuvē, 3. un 4. vietā ierindojušās pa vienai spēlei aizvadījušās Koreja un Rumānija, taču tabulu piecu komandu konkurencē noslēdz Lietuva.

Rītdien, 5. maijā, tiks aizvadīta tikai viena spēle, tiekoties Rumānijas un Korejas valstvienībām.