554 soda minūtes – divas sieviešu izlases pamatīgi izvicina dūres (VIDEO)

Sieviešu IIIA divīzijas pasaules čempionāta mačā starp Rumānijas un Bulgārijas izlasēm izvērties kautiņš, kā rezultātā abas komandas kopumā nopelnījušas 554 soda minūtes.

Nekārtības sākās pēc cīņas pie apmales spēles pašās beigās – divas hokejistes cīnījās par ripu un uz ledus nokrita Bulgārijas spēlētāja. Pēc šīs epizodes sākās grūstīšanās, kas ātri vien pārtapa kautiņā starp abām izlasēm.

Dūru cīņā iesaistījās arī spēlētājas, kas atradās uz soliņa, ieskaitot pat Bulgārijas valstsvienības rezerves vārtsardzi. Cīniņš gan ātri vien tika izkliedēts bez nopietnām problēmām.

Jāpiemin, ka neatļauta rezervistu soliņa pamešana ir ļoti nopietns pārkāpums, kas paredz nopietnu diskvalifikāciju. Šādi soda mēri tika ieviesti pēc leģendārā kautiņa starp Kanādas un PSRS izlasēm 1987. gada pasaules U-20 čempionātā, kas ilga 20 minūtes, un kur visi hokejisti, kuri piedalījās nekārtībās, tika diskvalificēti uz sešiem mēnešiem.

Kopumā šajā mačā tika piešķirtas 554 soda minūtes. 19 hokejistes saņēma 25 minūšu disciplinārsodu, bet Rumānijas komanda saņēma papildus 20 soda minūtes par uzbrukumu tiesnešiem.

Rumānijas izlase šo spēli uzvarēja ar rezultātu 10:2 un turnīru noslēdza ceturtajā vietā, kamēr bulgārietēm nācās samierināties ar piekto pozīciju kopvērtējumā.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Twitter