Vācijas hokeja eksperts: Latvija PČ nokļuvusi “nāves grupā”

Latvijas hokeja izlase, hokejazinas.com
Latvijas hokeja izlase | Foto: Guntis Lazdāns, LHF

Bijušais hokejists un esošais TV kanāla “Magenta Sport” hokeja eksperts un komentētājs Riks Goldmans intervijā “Sports Illustrated” vācu versijai sacīja, ka Vācijas izlases lielākais trumpis gaidāmajā pasaules čempionātā ir spēcīgā vārtsargu līnija.

Gaidāmajā pasaules čempionātā Vācijas izlase būs vienā apakšgrupā ar Latvijas valstsvienību. Abu izlašu spēle norisināsies 15. maijā pulksten 17. 20 pēc Latvijas laika.

“Uzskatu, ka Vācijas valstsvienībā spēcīgāka ir kļuvusi vārtsargu un uzbrucēju pozīcija, taču problēma ir tā, ka arī citas izlases, piemēram, ASV, Zviedrija, Slovākija un Latvija ir guvušas ievērojamus panākumus.

Es ceru, ka šajā pasaules čempionātā Filips Grūbauers būs viens no labākajiem vārtsargiem. Viņš arī iepriekšējos turnīros demonstrēja savu agresīvo un fizisko spēles stilu, rādot, ka tas ir kaut kas ļoti īpašs. Viņa vārds jau vien citām izlasēm rada satraukumu,” izteicās Goldmans.

Eksperts norāda, ka Vācijas hokejistiem jau pirmā spēle čempionātā pret Slovākijas izlasi būs viena no svarīgākajām. Turnīra kalendārs vāciešiem pirmajos mačos pretī devis spēcīgus pretiniekus.

“Ja raugāmies uz turnīra pirmajām četrām spēlēm, tad mums pretī ir apakšgrupas spēcīgākās izlases. Pirmais mačs pret Slovākiju ir galvenais čempionāta sākumā. Ja iegūsim punktus, vēlāk bus vieglāk. Es ASV vērtēju kā galveno favorītu cīņā par zelta medaļām, savukārt Zviedrijai ir neticami spēcīgs sastāvs ar labākajiem spēlētājiem. Arī zviedri būs favorīti. Apakšgrupā ir arī Latvija, kas pērn izcīnīja bronzas medaļas. Šī ir absolūta “nāves grupa”,” piebilda Goldmans.

PČ 2024 aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Latvijas izlases intervijas

Latvijas izlases sastāvs

Autors: Mārtiņš Lācis

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)