Sāk PČ’24 biļešu tirdzniecību, aktīvākie čehi, slovāki un poļi

Līdzjutēji abās notikušajās izlozēs kopā iegādājās 92 000 biļešu uz 2024. gada pasaules hokeja čempionātu, kas notiks Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā, vēsta portāls “Hokej.cz”.

Lai varētu iegūt prioritātes tiesības uz biļešu iegādi, jūlija vidū tika sākta reģistrācija biļešu tiesību izlozei. Sakarā ar lielo biļešu pieprasījumu, izlozei varēja pieteikties ikviens pretendents, taču pirms tam čempionāta mājas lapā bija jāaizpilda pietiekuma anketa.

Pieteikumi tika pieņemti līdz 15. septembrim, no 2. oktobra uzvarētāji varēja iegādāties biļetes, savukārt no 10. oktobra biļetes ir pieejamas publiskā tirdzniecībā.

Pēc čempionāta organizatoru aplēsēm, vislielākā interese ir uz Čehijas, Slovākijas un Polijas izlases spēlēm. Kopumā prioritārajā pārdošanā čempionāta rīkotāji ielika 20 % no biļešu kopējā skaita.

“Mēs sagaidām lielu klientu interesi un esam pagodināti būt daļa no turnīra. Mēs esam gatavi, ka interesi par biļetēm izrādīs ļoti liels līdzjutēju skaits,” norādīja “Ticketportal” pārstāvē Lūcija Bočankova.

Latvijas izlase turnīru aizvadīs B grupā Čehijas pilsētā Ostravā un spēkosies ar Polijas, Francijas, Kazahstānas, Vācijas, Zviedrijas, Slovākijas un ASV valstsvienībām.

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: Hokej.cz

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)