Kanāda slovākiem iemet sešus vārtus un aizsūta viņus mājās (VIDEO)

Sodien pasaules čempionātā hokejā Prāgā ceturtdaļfinālu aizvadīja Kanādas un Slovākijas valstsvienības.

Uzvaru ar rezultātu 6:3 izcīnīja Kanādas hokejisti, iekļūstot turnīra pusfinālā.

Abas izlases turnīra pirmajā posmā spēlēja dažādās apakšgrupās. Kanāda A apakšgrupā ieņēma pirmo vietu, savukārt slovāki B apakšgrupu noslēdza ceturtajā pozīcijā.

Iepriekšējo reizi pasaules čempionātā abas izlases savā starpā tikās pērn Rīgā, kad apakšgrupas ietvaros uzvaru ar 2:1 pēcspēles metienos izcīnīja kanādieši.

Šodien mača rezultāts tika atklāts pirmā perioda 3. minūtē, kad precīzs bija Džareds Makkans, bet pēc nepilnām divām minūtēm Pjērs Luks Dubuā panāca 2:0. Trešdaļas turpinājumā Peters Cehlariks guva pirmos vārtus Slovākijas izlasē, un pēc spēlētām 20 minūtēm kanādiešiem piederēja vienu vārtu pārsvars.

Otrā perioda 4. minūtē ar vārtu guvumu izcēlās Niks Pols, panākot 3:1 Kanādas izlases labā, un perioda turpinājumā vārti vairs netika gūti.

Trešajā trešdaļā 7. minūtē Dilans Genters guva ceturtos vārtus Kanādai, panākdams 4:1, bet pēc 20 sekundēm Brendons Tanevs jau panāca 5:1. Pagāja 28 sekundes un slovāki guva otros vārtus, kad precīzs bija Milošs Kelemens.

Mača izskaņā slovāki guva trešos vārtus, kad precīzs vairākumā bija Mareks Hrivīks, bet dažas sekundes pirms mača beigām Pols tukšos vārtos raidīja sesto ripu.