Zviedrijas izlase izdara 51 metienu un sagrauj Ungāriju (VIDEO)

Šodien 2023. gada pasaules hokeja čempionāta A apakšgrupas spēlē Zviedrijas izlase ar rezultātu 7:1 (3:1, 3:0, 1:0) pārspēja Ungārijas valstsvienību.

Zviedrijas izlases pamatīgais pārsvars bija redzams jau no paša spēles sākuma – pirmā perioda otrajā minūtē Oskars Lindbergs ar spēcīgu šķīlienu atklāja mača rezultātu, bet sestajā minūtē Džeikobs De La Rouzs dubultoja zviedru pārsvaru.

Astotajā minūtē Ungārijas aizsargs Rolands Kiss vienīgo reizi spēlē pārspēja Zviedrijas vārtsargu Jesperu Valstedtu, bet 18. minūtē Deniss Everbergs atjaunoja zviedru trīs vārtu priekšrocību.

Otrās trešdaļas piektajā minūtē Andre Petersons vairākumā panāca rezultātu 4:1, Jonatans Berggrens 18. minūtē guva piektos zviedru vārtus, bet vien 43 sekundes vēlāk Džeikobs De La Rouzs izcēlās ar sesto Zviedrijas valstsvienības precīzo metienu.

Trešā mača nogriežņa devītajā minūtē Lūkass Reimonds ieraidīja septīto un noslēdzošo ripu Ungārijas vārtos.

Jespers Valstedts atvairīja astoņus no deviņiem Ungārijas izlases metieniem, bet Dominiks Horvāts tika galā ar 44 no 51 Zviedrijas valstsvienības raidījumiem. Jāpiemin, ka ungāri pēdējās divās trešdaļās neizdarīja nevienu metienu pa zviedru vārtiem.

Zviedrijas izlase nākamo spēli aizvadīs 20. maijā plkst. 20:20 pret Franciju, bet ungāri jau rīt plkst. 16:20 krustos nūjas ar Somijas valstsvienību.

Jāpiemin, ka Zviedrijas izlase četrās spēlēs ielaidusi tikai divus vārtus un visos četros mačos laukumu pametusi kā uzvarētāja.