Zviedrijas izlase apspēlē Austriju un turpina sauso sēriju (VIDEO)

Šovakar 2023. gada pasaules hokeja čempionāta A apakšgrupas spēlē Zviedrijas izlase ar rezultātu 5:0 (1:0, 2:0, 2:0) pārspēja Austrijas valstsvienību.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē Pārs Lindholms pielika nūju Jonatana Berggrena metienam no zilās līnijas un atklāja mača rezultātu.

Otrās trešdaļas septītajā minūtē Džeikobs De La Rouzs no aizvārtes piespēlēja Markusam Sorensenam, kurš ievirzīja ripu vārtos un dubultoja zviedru pārsvaru. Patriks Nemets ar spēcīgu plaukstas metienu 19. minūtē panāca rezultātu 3:0.

Trešā mača nogriežņa 12. minūtē Leo Karlsons palielināja zviedru priekšrocību līdz četrām ripām, taču 14. minūtē Deniss Everbergs apmānīja Bernhardu Štarkbaumu un izcēlās ar piekto Zviedrijas izlases precīzo metienu.

Jespers Valstedts atvairīja visus 18 Austrijas izlases metienus, bet Bernhards Štarkbaums tika galā ar 27 no 32 Zviedrijas valstsvienības raidījumiem.

Zviedrijas izlase nākamo spēli aizvadīs jau rītdien plkst. 20:20 pret mājiniekiem somiem, bet austrieši 16. maijā plkst. 16:20 krustos nūjas ar Dānijas valstsvienību.

Jāpiemin, ka Zviedrijas izlase divās spēlēs joprojām nav ielaidusi nevienus vārtus.