Zviedrija pirmajā periodā gūst četrus vārtus un turpina nevainojamo PČ (VIDEO)

Šodien 2023. gada pasaules hokeja čempionāta A apakšgrupas spēlē Zviedrijas izlase ar rezultātu 4:0 (4:0, 0:0, 0:0) pārspēja Francijas valstsvienību.

Jau pirmā perioda otrajā minūtē Zviedrijas izlases uzbrucējs Pārs Lindholms pielika nūju Henrika Tommernesa metienam un atklāja mača rezultātu, bet Fabians Zeterlunds desmitajā minūtē izlauzās vienatnē pret Julianu Junku un dubultoja zviedru priekšrocību.

Vēlāk trešdaļā Jonatans Berggrens realizēja Zviedrijas skaitlisko pārsvaru un panāca rezultātu 3:0, taču vien sešas sekundes pirms perioda beigām Fabians Zeterlunds izcēlās ar ceturto Zviedrijas valstsvienības precīzo metienu.

Ne otrajā, ne trešajā mača nogrieznī komandas ar vārtu guvumiem neizcēlās un Zviedrijas izlase izcīnīja pārliecinošu uzvaru.

Larss Johansons atvairīja visus 15 Francijas izlases metienus, bet Julians Junka pirms nomaiņas tika galā ar trim no septiņiem Zviedrijas valstsvienības raidījumiem. Kventins Papijons apstādināja visus 22 atlikušos metienus.

Zviedrijas izlase nākamo spēli aizvadīs 22. maijā plkst. 16:20 pret Dāniju, bet francūži jau rīt plkst. 20:20 krustos nūjas ar ASV valstsvienību.

Jāpiemin, ka Zviedrijas izlase piecās spēlēs ielaidusi tikai divus vārtus un visos piecos mačos laukumu pametusi kā uzvarētāja. Šī bija zviedru trešā sausā spēle turnīrā.