Zviedrija gūst divus vārtus pusotrā minūtē un apspēlē Dāniju (VIDEO)

Šodien 2023. gada pasaules hokeja čempionāta A apakšgrupas spēlē Zviedrijas izlase ar 4:1 (1:1, 1:0, 2:0) apspēlēja Dānijas valstsvienību.

Ceturtajā minūtē Niklass Jensens atklāja rezultātu un izvirzīja Dāniju vadībā. Desmit minūtes vēlāk Deniss Everbergs panāca neizšķirtu.

Otrajā trešdaļā vienīgie vārti tika gūti 13. minūtē, kad Andrē Pētersons realizēja vairākumu un pirmoreiz spēlē izvirzīja zviedrus vadībā.

Trešajā periodā Zviedrija guva divus vārtus pusotras minūtes laikā. No sākuma 13. minūtē Lūkass Reimonds panāca 3:1, bet nedaudz vēlāk Kārls Grundstrēms guva ceturtos vārtus.

Dānijas vārtus sargāja Džoržs Sorensens, atvairot 30 no 34 raidījumiem. Tikmēr, Zviedrijas vārtu drošība tika uzticēta Jesperam Valstedam, kurš atvairīja desmit no 11 metieniem.

Abas komandas spēlēs arī rītdien, kad Zviedrija spēkosies ar ASV valstsvienību, taču Dānija krustos nūjas ar Somijas izlasi.