Vācijas izlase izcīna otro uzvaru divās dienās un turpina cīņu par ceturtdaļfinālu (VIDEO)

Šovakar 2023. gada pasaules hokeja čempionāta A apakšgrupas spēlē Vācijas izlase ar rezultātu 4:2 (2:1, 1:0, 1:1) pārspēja Austrijas valstsvienību.

Pirmā perioda piektajā minūtē Vācijas izlases uzbrucējs Niko Šturms izlauzās vienatnē pret Dāvidu Kikertu un atklāja mača rezultātu, bet 12. minūtē Bernds Volfs ar spēcīgu šāvienu no distances panāca neizšķirtu.

Pārkers Tuomī 17. minūtē lieliski apspēlēja austriešu aizsargu un atjaunoja Vācijas priekšrocību, bet otrās trešdaļas 14. minūtē Vojtehs Stahoviaks ar brīnišķīgu individuālu izgājienu panāca rezultātu 3:1.

Trešā mača nogriežņa 14. minūtē Lūkass Haudums ar vēl vienu tālšāvienu samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču minūti pirms pamatlaika beigām Niko Šturms pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos Austrijas vārtos.

Matiass Nīderbergers tika galā ar 16 no 18 Austrijas valstsvienības raidījumiem, bet Dāvids Kikerts atvairīja 20 no 23 Vācijas izlases metieniem

Nākamā spēle vāciešiem paredzēta 21. maijā plkst. 16:20 pret Ungārijas izlasi, bet Austrijas valstsvienība jau rīt plkst. 16:20 krustos nūjas ar Somijas hokejistiem.