Vācijas izlase gūst septiņus vārtus un sper soli tuvāk 1/4 finālam (VIDEO)

Šovakar 2023. gada pasaules hokeja čempionāta A apakšgrupas spēlē Vācijas izlase ar rezultātu 7:2 (1:0, 3:0, 3:2) sagrāva Ungārijas valstsvienību.

Pirmā perioda astotajā minūtē Vācijas izlases uzbrucējs Vojtehs Stahoviaks atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas 16. minūtē Morics Zaiders dubultoja pārsvaru.

Vien 18 sekundes pēc Zaidera precīzā metiena Niko Šturms palielināja vāciešu priekšrocību līdz trim ripām, bet 18. minūtē Šturms vairākumā izcēlās ar savu otro precīzo metienu spēlē.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē J.J. Peterka panāca rezultātu 5:0, bet septītajā minūtē Istvans Terbocs guva pirmos Ungārijas vārtus.

Devītajā minūtē Nandors Fejess samazināja rezultāta starpību līdz trim ripām, bet 11. minūtē Dominiks Kahuns guva sestos vāciešu vārtus.

19. minūtē Jonass Millers septīto reizi pārspēja ungāru vārtsargu Dominiku Horvātu un pielika punktu rezultatīvajai spēlei.

Matiass Nīderbergers tika galā ar 14 no 16 Ungārijas valstsvienības raidījumiem, bet Dominiks Horvāts atvairīja 26 no 33 Vācijas izlases metieniem

Nākamā spēle vāciešiem paredzēta 23. maijā plkst. 12:20 pret Francijas izlasi, bet Ungārijas valstsvienība jau rīt plkst. 20:20 krustos nūjas ar Austrijas hokejistiem.

Vācijas izlase ar deviņiem punktiem sešās spēlēs atrodas ceturtajā vietā A grupā, taču ungāri ar diviem punktiem sešās cīņās ierindojas priekšpēdējā, septītajā pozīcijā grupā.