Vācija pārliecinoši pieveic Franciju un nodrošina vietu 1/4 finālā (VIDEO)

Šovakar 2023. gada pasaules hokeja čempionāta A apakšgrupas spēlē Vācijas izlase ar rezultātu 5:0 (2:0, 1:0, 2:0) apspēlēja Francijas valstsvienību.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē Vācijas izlases uzbrucējs Vojtehs Stahoviaks atdeva lielisku piespēli Aleksandram Ēlam, kurš atklāja mača rezultātu, bet 16. minūtē Frederiks Tifelss dubultoja vāciešu pārsvaru.

Otrās trešdaļas trešajā minūtē J.J. Peterka ar parādīja savu meistarību un guva trešos Vācijas vārtus.

Trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Daniels Fišbuhs palielināja vāciešu priekšrocību līdz četrām ripām, taču 14. minūtē Maksimilians Kastners panāca rezultātu 5:0.

Matiass Nīderbergers atvairīja visus 13 Francijas izlases metienus, bet Sebastians Īlonens tika galā ar 33 no 38 Vācijas valstsvienības raidījumiem.

Vācijas izlase ar 12 punktiem septiņās spēlēs nodrošinājusi ceturto vietu A grupā, bet Francijas valstsvienība ar četriem punktiem septiņās spēlēs turnīru pabeidza sestajā pozīcijā grupā.